Zostań Planerem Finansowym

Ogłoszenie podstawowe
obserwuj
3
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 3

Jestem
Osobą prywatną
Oferuję / poszukuję
Poszukuję
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Stanowisko: Planer Finansowy
Lokalizacja: Investment Partners cała Polska praca zdalna

Opis stanowiska: Firma Investment Partners poszukuje doświadczonego i zaangażowanego Planera Finansowego, który będzie odpowiedzialny za opracowywanie spersonalizowanych strategii finansowych dla naszych klientów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współpracować z klientami, aby zrozumieć ich cele finansowe i życiowe oraz proponować odpowiednie rozwiązania inwestycyjne i oszczędnościowe. Planer Finansowy będzie również monitorować i dostosowywać strategie w zależności od zmieniających się potrzeb klientów i sytuacji rynkowej.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży finansowej mile widziane ale niekonieczne
  • Znajomość produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych będzie dodatkowym atutem
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność organizacji własnej pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
Jeśli jesteś ambitnym i odpowiedzialnym specjalistą, gotowym dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!
Prosimy o przesłanie CV z tematem "Aplikacja na stanowisko Planera Finansowego".

Aktualizacja: 10.05.2024

Oferta, którą oglądasz

Justyna Podsiadło

794360... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Polska
SMS
Wyświetl numer