Audyty, certyfikaty, charakterystyki energetyczne

Ogłoszenie podstawowe
obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Zamów ofertę na e-maila

Audyty, certyfikaty, charakterystyki energetyczne

Jestem
Firmą
Rodzaj usługi
Projektowanie
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie sporządzania audytów energetycznych budynków, świadectw charakterystyki energetycznej oraz projektowanych charakterystyk energetycznych budynków.
Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam pomóc klientom w zrozumieniu i optymalizacji zużycia energii w ich nieruchomościach, a także w przygotowaniu dokumentów niezbędnych np. do sprzedaży czy wynajmu domu lub lokalu.

Nasze Usługi:

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej (SCHE)/ certyfikaty energetyczne (potrzebne przy sprzedaży/ wynajmie lokalu lub mieszkania/ zakończeniu budowy, do uzyskania dofinansowania w programie „Moje ciepło):
  • Sporządzamy kompleksowe świadectwa charakterystyki energetycznej, które określają zapotrzebowanie na energię niezbędną do zaspokojenia potrzeb związanych z użytkowaniem budynku/ lokalu.
Audyty Energetyczne Budynków (zwiększone dofinansowanie w programie „Czyste powietrze”):
  • Przeprowadzamy szczegółowe analizy energetyczne budynków, uwzględniając aspekty techniczne, izolację termiczną, systemy grzewcze i wentylację.
  • Wskazujemy obszary, w których można wprowadzić ulepszenia, aby zwiększyć efektywność energetyczną i obniżyć koszty eksploatacji, oraz obliczamy czas zwrotu inwestycji
Projektowane charakterystyki energetyczne:
  • Do projektów architektoniczno- budowlanych przygotowujemy projektowane charakterystyki, w których pod kątem zgodności z aktualnymi Warunkami Technicznymi weryfikowane są parametry izolacyjne przegród budowlanych oraz sposób zaopatrzenia ich w ciepło
Dlaczego Wybrać Naszą Firmę?
  • Rzetelność: Dokładnie analizujemy każdy budynek, aby dostarczyć rzetelne i trafne wyniki.
  • Zrozumienie: Jesteśmy świadomi, że efektywność energetyczna ma wpływ na środowisko i portfel naszych klientów.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać profesjonalne wsparcie w zakresie efektywności energetycznej swojej nieruchomości!

Data dodania ogłoszenia: 03.04.2024

Zgłoś

Audyty, certyfikaty, charakterystyki energetyczne

Oferta, którą oglądasz

Audyty, certyfikaty, charakterystyki energetyczne

Zapytaj o ofertę

Marek Charycki

884188... Wyświetl numer
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry