Organizacja urodzin dla dziecka z Minecraft!

Ogłoszenie maxi
obserwuj
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 8
Poproś o więcej zdjęć
Zamów ofertę na e-maila

Organizacja urodzin dla dziecka z Minecraft!

Cena

980

Jestem
Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Okolicznościowe
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Oferujemy niezapomniane Minecraftowe urodziny w Kopalni Nauki i Wiedzy w C.H. Batory w Gdyni! Twoje dziecko i jego przyjaciele wejdą do fascynującego świata Minecrafta, gdzie przygoda, nauka i zabawa łączą się w jedno.

Dysponujemy nowoczesną salą multimedialną i sprzętem komputerowym. Podczas imprezy każde dziecko korzysta z zapewnionego przez nas laptopa. Najpierw uczestnicy poznają podstawowe zasady gry w Minecraft’a, w tym jak bezpiecznie eksplorować wirtualny świat.

Zabawę rozpoczniemy emocjonującą przygodą pod tytułem „Zaginiony skarb”, podczas której dzieci będą rozwiązywać różne zagadki i łamigłówki dostosowane do wieku każdego z nich.

Uczestnicy będą tworzyć własne konstrukcje i projekty w świecie Minecraft’a, a to wszystko pod okiem naszego edukatora programowania. To doskonała okazja do rozwijania kreatywności i umiejętności logicznego myślenia.

Nie są to jednak jedyne atrakcje, dzieci będą również grali w Minecraftowe planszówki oraz kolorowali otrzymane maski, które będą ich artystycznym wspomnieniem z urodzin. Ponadto każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom.

Zrobimy wszystko, aby Twoje dziecko i jego przyjaciele doskonale się bawili, zdobywając równocześnie cenne umiejętności. Ten dzień z pewnością zostanie przez nich zapamiętany na długi czas!

CENNIK:
Koszt urodzin do 10 osób to 980 zł (w tym: animatorzy, TORT z dekoracjami Minecrafta (1kg), przekąski: słone paluszki i krakersy, napoje (3l soku pomarańczowego i 3l soku jabłkowego), Piccolo, woda niegazowana z cytryną (bez ograniczeń), jednorazowa zastawa stołowa w tematyce Minecrafta, przystrojona sala, urodzinowe akcesoria- maski do kolorowania, balony, dyplomy za uczestnictwo.

Koszt urodzin do 14 osób to 1280 zł (w tym: animatorzy, TORT z dekoracjami Minecrafta (1,5kg), przekąski: słone paluszki i krakersy, napoje (4l soku pomarańczowego i 4l soku jabłkowego), Piccolo, woda niegazowana z cytryną (bez ograniczeń), jednorazowa zastawa stołowa w tematyce Minecrafta, przystrojona sala, urodzinowe akcesoria- maski do kolorowania, balony, dyplomy za uczestnictwo oraz album z urodzin w wersji elektronicznej.

Data dodania ogłoszenia: 26.11.2023

Aktualizacja: 15.07.2024

Zgłoś

Organizacja urodzin dla dziecka z Minecraft!

Oferta, którą oglądasz

Organizacja urodzin dla dziecka z Minecraft!

Zapytaj o ofertę

KOPALNIA NAUKI I WIEDZY

577742... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście
Batory 11
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry