Czysty dom,Pranie dywanów,wykładzin,tapicerek samchodowych

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 4

Czysty dom,Pranie dywanów,wykładzin,tapicerek samchodowych

Cena

50

Jestem
Osobą prywatną
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Czyszczenie materiałów

Witam serdecznie specjalizuje się w pracach związanych z utrzymaniem czystości - skupiamy się na praniu dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych,czyszczeniu łóżek i materacy, tekstylnych elementów wyposażenia samochodów oraz usuwaniu nieprzyjemnych zapachów po zwierzętach. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych (prywatnych), tj. właścicieli domów i mieszkań.
Zapraszając Państwa do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z naszych usług pragniemy podkreślić, że wszystkie zlecone prace wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami Klienta, bazując na wiedzy i doświadczeniu. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu piorącego, a chemia, której używamy do czyszczenia to środki najwyższej jakości, w pełni bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt.
Skorzystanie z naszych usług to gwarantowany efekt czystego dywanu, wykładziny, wnętrza samochodu oraz każdego mebla tapicerowanego, który zostanie nam powierzony. Co ważne - skutecznego pozbywamy się pleśni, grzybów, pajęczaków, bakterii i nieprzyjemnych zapachów ze struktury wielu powierzchni.Zapraszamy do kontaktu [ukryte]

Data dodania ogłoszenia: 23.03.2023

Aktualizacja: 25.04.2024

Wróć do góry