Fotobudka 360 - najbogatsza i najwieksza wersja na rynku

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 6

Fotobudka 360 - najbogatsza i najwieksza wersja na rynku

Jestem
Firmą
Wybierz usługę
Fotografia i film

Nasza fotobudka 360 to prawdziwa atrakcja tego sezonu! Oferujemy kompleksowy wynajem fotobudki wraz z obsługą, która zajmie się wszystkim, więc Twój jedyny obowiązek to świetna zabawa!
Co oferujemy?
  1. Efekty wideo w slow motion, bumerangi i wiele innych efektów, które sprawią, że Twoje filmy będą niezapomniane.
  2. Profesjonalne i bezpieczne dla zdrowia i otoczenia wytwornice baniek mydlanych, dymu, śniegu, pistolety na pieniądze, torebki strzelające pieniędzmi, konfetti, czerwony dywan, słupki z borderami, ciekawe przebrania dla gości, kolorowe oświetlenie LED, zimne ognie, światła laserowe i kule LED, które dodadzą imprezie niepowtarzalnego charakteru.
  3. Nieograniczoną ilość filmów, które będą dostępne do pobrania na smartfony po kilku sekundach/minutach. Filmy możemy wysłać SMS-em, kodem QR lub AirDrop'em, oczywiście wszystko bez limitu.
  4. Dedykowane oprogramowanie oraz miejsce na serwerze na Wasze filmy, które nie znikną zaraz po imprezie, dzięki czemu będziesz mógł/mogła cieszyć się nimi również po wydarzeniu.
  5. Możliwość podłożenia ulubionego utworu muzycznego na życzenie klienta, co pozwoli jeszcze bardziej spersonalizować filmy.
  6. Możliwość podłożenia na każdym filmie imion Pary Młodej/solenizanta lub logo firmy.
  7. Wymagamy tylko miejsca o wymiarach minimum 3x3 m, optymalnie 4x4, na rozstawienie fotobudki, co sprawia, że możemy dostosować się do różnych przestrzeni imprezowych.
  8. Obsługujemy różnego rodzaju imprezy, takie jak wesela, osiemnastki, studniówki, imprezy integracyjne, urodziny 30/40-stki, komunie, wieczory panieńskie i kawalerskie, eventy plenerowe oraz inne wydarzenia, co sprawia, że nasza fotobudka jest idealnym uzupełnieniem różnorodnych imprez.
  9. Nasza fotobudka oferuje najwięcej możliwości na rynku, dzięki dedykowanemu oprogramowaniu i rozbudowanemu zestawowi efektów. Mamy kilkadziesiąt utworów muzycznych, które w połączeniu z naszymi efektami i dodatkami tworzą unikalne filmy, które będą wspomnieniem na lata.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i sprawienia, że Twoja impreza będzie niezapomniana! Fotobudka 360 to doskonały sposób na dodanie niesamowitości i unikalności do Twojego wydarzenia, które zapadnie w pamięć Twoim gościom na długo!
Zapraszamy na naszego Facebooka żeby zobaczyć jak to działa i w jakich projektach braliśmy udział ;)
Wystarczy wpisać: Fotobudka 360 - Capture Moments

Data dodania ogłoszenia: 06.12.2022

Aktualizacja: 22.03.2024

Wróć do góry