Mechanik maszyn budowlanych - 1 zmiana, umowa o pracę bezpośrednio!

Ogłoszenie podstawowe
obserwuj
Zamów ofertę na e-maila

Firmą
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Konserwacja maszyn
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Opis oferty :
Mamy dla Ciebie:
- umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta - docelowo na czas nieokreślony;
- 1 zmianę od poniedziałku do piątku (8:00-16:00);
- pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Lux Med dla Ciebie i członków Twojej rodziny, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, karty przedpłacone z okazji Świąt, bezpłatne szkolenia;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy;
- przyjazną atmosferę w pracy.
Twoje zadania:
- naprawa i przeglądy maszyn;
- wydawanie i odbiór maszyn od/do klienta oraz nadzór nad ich stanem technicznym;
- przygotowanie maszyn do badań UDT;
- dbałość o jakość wydawanego sprzętu.
Dodatkowe informacje:
- wykształcenie zawodowe;
- mile widziane 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
- znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki i elektromechaniki;
- obsługa komputera;
- mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zgłoś się jak najszybciej i zacznij pracę od zaraz!
Kontakt do Rekrutera: 50*******63
Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.
Zobacz

Oferta, którą oglądasz

Renata Kosznik

512093... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
SMS
Wyświetl numer