Nauka tenisa dla dorosłych (grupa średniozaawansowana) Wrzeszcz

Ogłoszenie nieaktualne

Nauka tenisa dla dorosłych (grupa średniozaawansowana) Wrzeszcz

Cena

200

Jestem
Firmą
Rodzaj
Tenis
Grupa wiekowa
Dorośli
Poziom
Średnio zaawansowany
Termin
2024-01-04 - 2024-06-30
Dzień tygodnia
Poniedziałek,
Wtorek,
Środa,
Czwartek,
Piątek,
Sobota,
Niedziela
Wejście na kartę multisport
Tak

PROMOCYJNA CENA - 200ZŁ ZA PIERWSZY MIESIĄC!
(tylko przy zapisach do końca stycznia 2024)

Zapraszamy do naszego klubu tenisowego, gdzie oferujemy szkolenia tenisowe dla dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tenisem, czy chcesz doskonalić swoje umiejętności, nasi doświadczeni trenerzy pomogą Ci w osiągnięciu Twoich celów.
Nasze szkolenia są prowadzone w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego z uczestników. Dzięki temu, każdy z graczy otrzymuje dostosowaną do swoich potrzeb i umiejętności pomoc trenera. Nasze zajęcia skupiają się nie tylko na doskonaleniu techniki, ale również na nauce strategii, taktyki i gry zespołowej.
Rodzaje szkoleń tenisowych:
– Indywidualne szkolenia tenisowe – to zajęcia prowadzone indywidualnie z trenerem, w trakcie których gracz otrzymuje indywidualne uwagi, dzięki czemu szybko rozwija swoje umiejętności i technikę gry. Indywidualne szkolenia są odpowiednie dla graczy na każdym poziomie zaawansowania.
– Szkolenia grupowe – to zajęcia prowadzone w grupie, w których gracze mają okazję do grania z innymi graczami, dzięki czemu mogą doskonalić swoją grę i zdobywać cenne doświadczenie. Szkolenia grupowe są odpowiednie dla graczy na każdym poziomie zaawansowania.
Pakiety szkoleń tenisowych:
– Pakiety szkoleniowe dla początkujących – to propozycja dla osób, które chcą nauczyć się grać w tenisa od podstaw. Pakiety szkoleniowe zawierają podstawowe zajęcia dotyczące techniki, strategii i taktyki gry.
– Pakiety szkoleniowe dla średnio-zaawansowanych – to propozycja dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności tenisowe. Pakiety szkoleniowe skupiają się na rozwijaniu techniki, strategii, taktyki i gry zespołowej.
– Pakiety szkoleniowe dla zaawansowanych – to propozycja dla osób, które chcą podnieść swoją grę na wyższy poziom. Pakiety szkoleniowe skupiają się na rozwijaniu techniki, taktyki i strategii gry, a także na zdobywaniu doświadczenia turniejowego.
Nasze pakiety szkoleń tenisowych są dopasowane do indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania każdego gracza. Oferujemy również elastyczny grafik zajęć, dzięki czemu nasi klienci mogą dostosować swoje szkolenia do swojego trybu życia.
Pakiety i cennik szkoleń tenisowych dla dorosłych
Treningi indywidualne tenisowe – 150-220 zł/h (cena obejmuje trenera oraz wynajęcie kortu tenisowego). Cena zależna od dnia tygodnia i godziny.
Treningi w grupie 2 osobowej – 120 zł/osobę/h – cena obejmuje trenera oraz wynajęcie kortu tenisowego). Cena zależna od dnia tygodnia i godziny.
Treningi w grupie 3 osobowej – 100zł/osobę/h – cena obejmuje trenera oraz wynajęcie kortu tenisowego). Cena zależna od dnia tygodnia i godziny.
Treningi w grupie 4 osobowej (max. 4 osoby + trener) 
– SEZON ZIMOWY (1.10.2023 – 30.04.2024)
  • 1h w tyg: 300zł/ mc (poniedziałek – czwartek) – średnio 4 zajęcia na miesiąc
  • 1h w tyg: 270zł/mc (piątek – niedziela) – średnio 4 zajęcia na miesiąc.
– SEZON LETNI (1.15.2024 – 30.09.2024)
  • 1h w tyg: 270zł/ mc (poniedziałek – czwartek) – średnio 4 zajęcia na miesiąc
  • 1h w tyg: 250zł/mc (piątek – niedziela) – średnio 4 zajęcia na miesiąc
Wejście Jednorazowe na trening tenisowy 1h: 90zł
Sprzęt tenisowy w cenie szkolenia!
Wystawiamy faktury VAT.
Czytaj więcej

Data dodania ogłoszenia: 03.01.2024

Aktualizacja: 14.01.2024

Wróć do góry