Trener Personalny - Bezpieczne i skuteczne treningi!

Ogłoszenie nieaktualne

Trener Personalny - Bezpieczne i skuteczne treningi!

Cena

100

Do negocjacji

Jestem
Osobą prywatną
Rodzaj
Siłownia
Termin
2023-05-21 - 2023-06-30
Wejście na kartę multisport
Tak
Kurs z patentem/certyfikatem
Tak

Jesteś zmęczony/a swoją obecną kondycją fizyczną? Chcesz zacząć dbać o swoje zdrowie, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? 

Około 3/4 ludzi trenujących na siłowni wykonuje ćwiczenia niepoprawnie, co może być wynikiem kontuzji i powikłań zdrowotnych. Nie musisz być pomiędzy nimi. Ze mną nie ma rutyny, zróżnicowane treningi to większy zapał do pracy nad własną sylwetką.

Trenuję sport od 8 roku życia i mam styczność z treningiem siłowym od 10 lat. Moja pasja do sportu pozwoliła mi na zdobycie wiedzy i doświadczenia w dziedzinie treningu personalnego. 

Kładę duży nacisk na poprawność techniki wykonywania ćwiczeń oraz bezpieczeństwo podczas treningów. Chcę, aby każdy mój klient czuł się komfortowo podczas ćwiczeń i był w pełni zadowolony z osiąganych efektów. 
Nie jestem trenerem, który z zegarkiem w ręku odmierza czas treningu i czeka na zapłatę. Nie spotkasz mnie również z telefonem podczas zajęć. Jestem punktualny i przede wszystkim dla mnie najważniejszy jest klient i osiągnięcie wspólnych celów. Jesteśmy partnerami i gramy do jednej bramki.

Zapewniam indywidualne podejście do każdego klienta, a moje treningi są skuteczne i angażujące. Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i formę fizyczną, a przy tym polubić aktywność fizyczną, skontaktuj się ze mną i razem osiągniemy Twój cel! ZADZWOŃ I ZACZNIJ DZIAŁAĆ !!!
Treningi prowadzę w Zdrofit Manhattan oraz Zdrofit Suchanino.
Konsultacja oraz treningi pokazowy jest za darmo. :)


TELEFON: [ukryte]
EMAIL: [ukryte]
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65325367
  • Data wyróżnienia: 24.05.2023
  • Data wprowadzenia: 21.05.2023
Wróć do góry