Zajęcia strzeleckie

Ogłoszenie podstawowe
obserwuj
Poproś o więcej zdjęć

Zajęcia strzeleckie

Jestem
Osobą prywatną
Rodzaj
Strzelectwo
Grupa wiekowa
Dzieci,
Młodzież,
Dorośli
Poziom
Początkujący
Termin
2023-11-29 - 2024-01-31
Kurs z patentem/certyfikatem
Tak

Zapraszam na lekcje strzelectwa i przygotowanie do egzaminu strzeleckiego bądź pozwolenia o broń palną!

Czy marzysz o opanowaniu sztuki strzelania? Chciałbyś zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do uzyskania licencji strzeleckie bądź pozwolenia o broń? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś!

Oferuję kompleksowe lekcje z zakresu strzelectwa oraz profesjonalne przygotowanie do egzaminu strzeleckiego bądź pozwolenia o broń palną. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie strzelectwa.

W naszej ofercie znajdziesz:

1. Lekcje strzelectwa indywidualne - dostosowane do Twoich potrzeb i umiejętności. Instruktor poświęci Ci całą uwagę, abyś mógł rozwijać swoje umiejętności w komfortowych warunkach.
2. Lekcje strzelectwa grupowe - doskonała okazja do nauki w przyjaznej atmosferze i wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami strzelectwa.
3. Przygotowanie do egzaminu strzeleckiego - nasz zespół instruktorów pomoże Ci zdobyć niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, abyś zdał egzamin strzelecki z sukcesem.
4. Przygotowanie do pozwolenia o broń palną. 
4. Integracje firmowe oraz wieczory panieńskie/ kawalerskie.

Dodatkowo, dysponuje nowoczesnym sprzętem strzeleckim oraz zapewniam bezpieczne warunki treningowe.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem lub potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu do egzaminu strzeleckiego bądź pozwolenia o broń palną, skontaktuj się ze mną już dziś! Zapisy prowadzę telefonicznie pod numerem  533688... Wyświetl numer lub przez moją stronę internetową www.strefacelu.com.pl.

Nie trać czasu i zacznij realizować swoje marzenia o mistrzowskim strzelaniu już teraz! Zapraszam do Strefy Celu - miejsca, gdzie pasja i profesjonalizm spotykają się w doskonałym połączeniu.
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65529223

Zgłoś

Zobacz inne oferty od ogłoszeniodawcy

Razem dla Sławka!

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Krzysztof

533688... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Zadzwoń SMS
Wróć do góry