- 50% taniej* nowa smycz firmy flexi 8 metrów 100zł

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 6

- 50% taniej* nowa smycz firmy flexi 8 metrów 100zł

Cena

100

Jestem
Firmą

Mam do sprzedania:
Nazwa produktu: smycz
Producent: flexi
Wymiar: długość 8 metrów
Kolor: szary
Materiał: tworzywo sztuczne
Informacje dodatkowe:   KONTROLOWANA WOLNOŚĆ: Dzięki naszym specjalnie zaprojektowanym smyczom Twój najlepszy przyjaciel może poczuć, że ma pełną swobodę, a jednocześnie pozwala Ci kontrolować, jeśli zaistnieje taka sytuacja. WIELE ROZMIARÓW I KOLORÓW: Obsługujemy psy każdej wielkości, dlatego nie mamy jednej standardowej smyczy ani rozmiaru. Każdy typ psa zasługuje na opiekę dostosowaną do jego potrzeb, zapewniającą pewność siebie podczas spaceru. WYBIERZ SWÓJ STYL: Nasze elastyczne smycze są wynalezione, projektowane i produkowane w Niemczech od 1973 roku i są wyposażone w ergonomiczne uchwyty z taśmy lub sznurka, które są mocne i wytrzymałe, dzięki czemu możesz zdecydować, co będzie najlepiej pasować do Ciebie i Twojego zwierzaka podczas podróży. JAKOŚĆ: Każdy model smyczy ma nieplączącą się i ergonomiczną konstrukcję, jest składany ręcznie i przechodzi różne testy, aby mieć pewność, że Ty i Twój pies jesteście w najlepszych rękach podczas porannego spaceru, kiedykolwiek i gdziekolwiek się znajdujecie . BEZPIECZEŃSTWO HAMOWANIE: Nasze smycze są wyposażone w wygodny system hamowania jedną ręką, który reaguje w ułamku sekundy i pozwala kontrolować, jak daleko lub blisko pozwalasz swojemu przyjacielowi chodzić.
Dostawa: Odbiór osobisty, istniej możliwość wysyłki jej koszty ponosi kupujący. Istnieje możliwość dowozu cena ustalana indywidualnie. Jesteś zainteresowany produktem napisz odpowiemy na wszelkie pytania i w razie potrzeby prześlemy więcej zdjęć.
*Gwarantujemy najniższe ceny na rynku sprawdź nas. Cena rynkowa ok. 200zł,
Uwaga: Nie wszystkie nasze produkty zostały wystawione na ogłoszeniach. Jeśli nie znalazłeś asortymentu dla siebie napisz do nas podaj interesujący Cię produkt sprawdzimy stany magazynowe i prześlemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
Zapraszamy również na nasze pozostałe ogłoszenia i naszego fanpage: www.facebook.com/azwnetrze1

Data dodania ogłoszenia: 01.03.2024

Wróć do góry