- 50% taniej* nowe poidełko firmy Nicrew 16x12 cm 100zł

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 7

- 50% taniej* nowe poidełko firmy Nicrew 16x12 cm 100zł

Cena

100

Jestem
Firmą

Mam do sprzedania:
Nazwa produktu: elektroniczne poidełko dla kota
Producent: Nicrew
Wymiar: długość 16 cm, szerokość 16 cm, wysokość 12,5 cm, 2 litry
Kolor: szary
Materiał: tworzywo sztuczne
Informacje dodatkowe:   Automatyczny dozownik wody o pojemności 2 l jest idealny dla małych i średnich zwierząt domowych. Dzięki przezroczystej konstrukcji można szybko i łatwo sprawdzić poziom wody. Super cichy (≤ 30 dB), o niskim zużyciu energii, nie przeszkadza Tobie i Twojemu kotu. Trzy różne rodzaje przepływu wody mogą zachęcić kota do picia, co będzie miało korzystny wpływ na zdrowie nerek Twojego zwierzaka. Dzięki niebieskim diodom LED, odczyt poziomu wody jest czytelny również w ciemności, a na dodatek jest łagodny i nie męczy oczu. Poczwórny system filtracji oczyszcza wodę i usuwa sierść, brud i resztki jedzenia, zapewniając zwierzętom domowym zdrową i bogatą w tlen wodę.
Dostawa: Odbiór osobisty, istniej możliwość wysyłki jej koszty ponosi kupujący. Istnieje możliwość dowozu cena ustalana indywidualnie. Jesteś zainteresowany produktem napisz odpowiemy na wszelkie pytania i w razie potrzeby prześlemy więcej zdjęć.
*Gwarantujemy najniższe ceny na rynku sprawdź nas. Cena rynkowa ok. 200zł,
Uwaga: Nie wszystkie nasze produkty zostały wystawione na ogłoszeniach. Jeśli nie znalazłeś asortymentu dla siebie napisz do nas podaj interesujący Cię produkt sprawdzimy stany magazynowe i prześlemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
Zapraszamy również na nasze pozostałe ogłoszenia i naszego fanpage: www.facebook.com/azwnetrze1

Data dodania ogłoszenia: 01.03.2024

Wróć do góry