Czy z takim oczkiem znajdę dom?

Ogłoszenie podstawowe
Zdjęcie 1 / 5

Czy z takim oczkiem znajdę dom?

Gatunek zwierzęcia
Kot
Przyjmę / oddam
Oddam
Jestem
Osobą prywatną

Niezwykła Ptyśoczka szuka domu!
Ptyśoczka kiedyś musiała mieć dom, niemożliwe by taki kot wziął się z nikąd. Ptyśoczkę znaleźli państwo, którzy nie mogli jej zatrzymać, trafiła do nas z podejrzeniem fipa ocznego. Na miejscu okazało się że oko to powikłanie po kocim Katarze… nigdy przed tem zapewne nie była u weterynarza. Krople, żele i obyło się bez usunięcia oka. Teraz tylko ma problem by znaleść dom, bo jej oczko nie jest takie jak wszystkie.
Pomimo to to chodzące cudo…
Ptyśoczka to młoda koteczka,  spragniona głasków i miłości człowieka. Ptyś oczka przywita cię w drzwiach, Ptyśoczka wejdzie ci na kolna, Ptysoczka pomoże ci w gotowaniu, ptyś oczka sprawi że twój karton się nie zmarnuje. Ptyśoczka będzie twoją towarzyszką na lata. Jest to kotka towarzyska, otwarta, przyjazna, zabawowa, miziasta, ciekawska. Akceptuje inne koty. 
Ptyśoczka na pewno odnajdzie się w domu, gdzie będzie empatia i szacunek do kotów. 
- około roczna wykastrowana, testy Fiv/ Felv ujemne, odrobaczona, zaszczepiona z książeczką zdrowia. Oczko Ptyśoczki nie wymaga pielęgnacji czy tez leczenia. 
- szukamy naszym kotom wyłącznie odpowdzialnych domów nie wychodzących, balkon osiatkowany, okna zabezpieczone, kot będzie karmiony tylko wysokomięsną karmą, kochany i szanowany, będzie miał zapewnioną opiekę wet, będzie nowy właściciel z kotem pracował. 
- obowiązuje umowa adopcyjna i wizyta przedadopcyjna
- nasz dom tymczasowy znajduje się w Gdyni lecz transporty organizujemy na terenie całej Polski 
- Proszę o kontakt telefoniczny nie odpowiadam na SMS 791234... Wyświetl numer
Czytaj więcej

Data dodania ogłoszenia: 02.04.2024

Zgłoś

Maja

791234... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdynia  Grabówek
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry