Niezwykły pies Tadzik poleca się do adopcji

Ogłoszenie podstawowe
Zdjęcie 1 / 4

Niezwykły pies Tadzik poleca się do adopcji

Gatunek zwierzęcia
Pies
Przyjmę / oddam
Oddam
Jestem
Osobą prywatną

"Tadzik, do domu!" - tak mógłby słyszeć codziennie ten cudowny kundelek.

Poszukuję domu dla 11 letniego Tadzia. Gdybym miała opisać psa idealnego, właśnie byłby to on. Tadzik jest psem uwielbiającym towarzystwo innych piesków, uwielbia też "swoich" ludzi (ale do obcych ma dystans, przy wizycie np. znajomych trzeba mu dać chwilę czasu na ocenę nowego człowieka, potem już przychodzi po głaski) i jest bardzo wesołym czworonogiem.

Nie miał on łatwego życia, ponieważ jest po bardzo poważnym urazie, więc z domu tymczasowego trafił najpierw na operację i fizjoterapię, na którą w dalszym ciągu uczęszcza. Wizyty nie są dla niego żadnym problemem, nie robi awantur u weterynarza a obcięcie pazurów czy kąpiel nie jest dla niego niczym stresującym. Najlepiej by było, gdyby Tadzio trafił do domu z ogrodem i innym psem, bo nie wiem jak zareagowałby na miejskie życie - większość spędził jako niechciany pies na wsi. Jeżeli ktoś z Was zdecyduje się adopcję jesteśmy w stanie dowieźć go na każdy kraniec Polski. Człowiek, który jest w stanie podarować mu uwagę, czułość i kochający dom zdecydowanie jest tego wart. :)

Byłabym też niezmiernie wdzięczna, gdyby potencjalny właściciel wypełnił ankietę przedadopcyjną, którą mogę wysłać w wiadomości prywatnej - zdecydowanie ułatwi mi to proces poszukiwania dla Tadzika nowego domu. Można również kontaktować się ze mną pod numerem telefonu 694074... Wyświetl numer . Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Data dodania ogłoszenia: 25.05.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od ogłoszeniodawcy

Funia i Klusia polecają się do adopcji

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Uroczy Stefanek do adopcji

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Anna

694074... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdynia
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry