Szukaj

Powrót do listy

3 pokoje w pięknej okolicy, od zaraz!

Nieruchomości - Mam do wynajęcia
Oferta, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Możesz mieć pewność, że transakcja zawarta ze wsparciem naszego biura, będzie w pełni bezpieczna.

[WYBRANY ATUT]
Jeśli w mieszkaniu szukasz spokoju i przestrzeni, lubisz cieszyć oczy pięknymi krajobrazami lub wypocząć wiosną w ogrodzie - zostań, bo to mieszkanie będzie dla Ciebie.

[MIESZKANIE]
Na 60m2 znajdziesz 2 niezależne sypialnie, otwartą i jasną kuchnię, przestronną łazienkę i serce mieszkania - przepastny salon. Dzięki dużym oknom słońce oświetla i ogrzewa mieszkanie z każdej strony świata. Będziesz mógł skorzystać z garażu, strychu, doprowadzona jest telewizja i internet. Opłaty wynoszą około 250zł, a wynajem garażu i dodatkowe wyposażenie do uzgodnienia.

[DOM]
Do mieszkania wejdziesz po spiralnych, drewnianych schodach na pierwsze piętro. W tym zadbanym, z pomysłem wykończonym domu z 2009 roku, znajdują się 3 osobne mieszkania. Otacza go duży, kolorowy ogród, ogrodzony płotem, z bramą wjazdową. Do ogrodu przylega urokliwe oczko wodne.

[OKOLICA]
Dom położony jest w Gdańsku Matarni/Klukowie, z bardzo łatwym dojazdem do różnych części Trójmiasta, dzięki pobliskiej obwodnicy. Widok wokół mieszkania obejmuje pola, łąki, las, oczko wodne i sąsiadujące domy - to wszystko przecina jedynie droga dojazdowa. W okolicy znajdują się potrzebne sklepy i drobne usługi, szkoły, supermarkety, a trochę dalej - park handlowy Matarnia. Komunikację miejską zapewniają 2 regularnie kursujące autobusy, a niedaleko biegnie nitka PKM. Na szczęście żadne samoloty nie zakłócają panującej ciszy, ponieważ podchodzą do lądowania z przeciwnej strony lotniska.


Czy potrzeba czegoś więcej? Zadzwoń, by poznać szczegóły.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Opiekun oferty: Igor Yonekawa

Pełne bezpieczeństwo transakcji gwarantujemy dzięki ponad 15 letniemu doświadczeniu biura Tyszkiewicz Nieruchomości, licencji zawodowej nr 3106 oraz ważnej polisie OC. Jeżeli znalazłeś tę ofertę w niższej cenie, zgłoś to nam. Tę samą cenę uzyskasz także u nas.

Najwięcej korzyści zyskasz w biurze Tyszkiewicz Nieruchomości:
- wygodna współpraca i kompleksowe wsparcie agenta na każdym etapie transakcji
- darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego
- doradztwo prawne
- pomoc w zakresie formalności
- preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza
- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży w oparciu o polisę OC
- i wiele innych...

Potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę?
Zadzwoń pod numer 58 558 53 53 lub 784... Wyświetl numer W każdej chwili możesz także do nas napisać na: k...@tyszk... Wyświetl e-mail

Najwięcej aktualnych ofert z Trójmiasta i Kaszub znajdziesz na www.tyszkiewicz.pl
Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku, Gdyni, Bytowie i Kościerzynie - także w soboty.

Zaufaj profesjonalistom - kupuj bezpiecznie

Oferta firmy

Gdańsk
al. Grunwaldzka 469
58 ... Wyświetl numer
784... Wyświetl numer
inne ogłoszenia firmy w kategorii Nieruchomości: Mam do wynajęcia (193) »

Zobacz oferty o podobnym metrażu i cenie