Szukaj

Powrót do listy

Biuro - Gdynia Śródmieście

Nieruchomości - Mam do wynajęcia
Oferujemy do wynajęcia biuro w centrum Gdyni znajdujące się w biurowcu położonym przy ulicy Żeromskiego. Budynek umiejscowiony jest nieopodal gdyńskiej strefy prestiżu - wieżowców Sea Towers oraz Waterfront. Dogodna lokalizacja w pasie nadmorskim, w samym sercu Gdyni jest dodatkowym atutem nieruchomości.

Lokale oraz przynależące do nich korytarze, toalety oraz zaplecza socjalne są po gruntownym remoncie. Na życzenie najemcy w każdym pomieszczeniu biurowym wymieniona zostanie wykładzina.
Lokal umiejscowiony jest w budynku A na trzecim piętrze.

Dodatkowym atutem są sale konferencyjne przeznaczone na spotkania biznesowe oraz konferencje. Znajduje się w nich niezbędny sprzęt multimedialny. Niepowtarzalna atmosfera panująca we wnętrzach sal niewątpliwie podnosi komfort i jakość odbywających się w nich spotkań.
Możliwość wynajęcia miejsc postojowych lub garaży na wewnętrznym dziedzińcu biurowca. Budynek jest całodobowo chroniony i wyposażony w system kamer monitorujących. Obiekt posiada łącza światłowodowe.Możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Winda.

Opłaty eksploatacyjne - 14,5 zł/m2

CENA CAŁKOWITA Z OPŁATAMI - 1387 zł netto


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Oferta firmy

Sopot
3 Maja 42/2
58 ... Wyświetl numer
inne ogłoszenia firmy w kategorii Nieruchomości: Mam do wynajęcia (467) »

Zobacz oferty o podobnym metrażu i cenie