Szukaj

Powrót do listy

Mieszkanie - Gdynia Oksywie

Nieruchomości - Sprzedam
Na sprzedaż apartament o powierzchni 47 m2 w skład, którego wchodzą:
2 pokoje o tym samym metrażu, jeden to sypialnia z  łóżkiem małżeńskim, drugi to gabinet, salon z aneksem kuchennym (zabudowa w kuchni z płyty mdf wyski połysk) oraz łazienka z kabiną prysznicową. Wielkim atutem apartamentu jest taras z wyjściem na trawnik i plac zabaw. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.
Za dodatkową opłatą pełne wyposażenie oraz miejsce w hali garażowej.
Bardzo niskie koszty czynszu: tj 180 zł w okresie letnim 280 zł zimą.
Shiraz Park to eleganckie, nowoczesne osiedle w wyjątkowej aranżacji i południowym klimatem. Kameralne budynki, jasne barwy, przeszkolne, duże okna i tarasy oraz imponujące dziedzińce wejściowe nadają inwestycji prestiżowego charakteru. Budynki wtopione w ogrody, z przepięknie zaprojektowaną zielenią, w których znajdziemy również rzeżby, baseny wodne oraz ławeczki, na których możemy odpocząć po ciężkim dniu. Całość otoczona dyskretnym i efektownym oświetleniem, idelanie wkomponowanym w projekt ogrodu. Komfort i poczucie bezpieczeństwa zapewni monitoring i całodobowa kontrola dostępu do budynków. Wjazd do garażu zaprojektowany tak, aby eliminował hałas i emisję spalin. Inwestycja zlokalizowana na granicy administracyjnej Pogórza i Gdyni, w niedalekiej odlegości od trasy Kwiatkowskiego i obwodnicy Trójmiasta. Doskonała infrastruktura z wieloma szkołami, sklepami oraz sąsiadującą galerią handlową. 


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Oferta firmy

Sopot
3 Maja 42/2
58 ... Wyświetl numer
inne ogłoszenia firmy w kategorii Nieruchomości: Sprzedam (875) »

Zobacz oferty o podobnym metrażu i cenie