Mechanik samochodowy

Ogłoszenie maxi

Jestem
Firmą (zagraniczny NIP)
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 8000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Reklama i kreacja,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 824139851

Poszukujemy doświadczonego mechanika/pasjonata motoryzacji. Najlepszy kandydat będzie potrafił wykonać każdą operację związaną z wymianą części eksploatacyjnych w samochodzie przed kamerą zgodnie ze sztuką i swoją wiedzą, a także zaleceniami producentów wymienianych części. W filmie widoczne będą wyłącznie ręce mechanika, a jego wizerunek pozostanie anonimowy. Nie szukamy osoby, która będzie występowała i mówiła do kamery, a kogoś kto potrafi przekazać swoją pasję do mechaniki wykonując rzetelnie operacje. Mile widziane doświadczenie jako mechanik w profesjonalnym warsztacie samochodowym!

Zadania:
  • Przygotowywanie wszystkich narzędzi i części samochodowych potrzebnych do operacji.
  • Przewidywanie możliwych trudności związanych z operacją.
  • Identyfikowanie powtarzających się awarii w określonych samochodach.
  • Wykonywanie czynności konserwacyjnych na samochodach, które są filmowane.
  • Wykonywanie operacji podczas filmowania.
Zalety pracy w porównaniu do pracy w warsztacie:
  • Mała ilość operacji wykonanych w ciągu dnia, ponieważ liczy się jakość, a nie ilość.
  • Praca nie jest fizycznie wyczerpująca z racji tego, że nie jest wykonywana na czas.
  • Aktywne partycypowanie w tworzeniu filmów instruktażowych.
  • Współpracujemy blisko z technikami najlepszych firm motoryzacyjnych.
Oferujemy:
  • Pracę w czystym warsztacie z racji tego, że jest on jednocześnie studiem filmowym.
  • Warsztat jest w pełni wyposażony przez naszego sponsora.
  • Warsztat wciąż doposażamy według potrzeb mechanika.
  • Warsztat jest ogrzewany zimą i klimatyzowany latem.
  • Wsparcie związane z otwarciem działalności.
  • Ubezpieczenie w Medicover.
  • Darmowy ciepły posiłek w trakcie przerwy.
Wymagane umiejętności:
  • Dobra znajomość mechaniki
Mile widziane umiejętności:
  • Język angielski
Wyślij swoje CV z dopiskiem Mechanik filmów instruktażowych na YouTube na podany w ogłoszeniu adres e-mail.

Informacje o firmie
MCD12 SAS jest francuską firmą produkującą filmy instruktażowe z siedzibą w Lyonie, ale produkcja filmów odbywa się w Gdańsku. Na chwilę obecną mamy 6. kanałów w tym jeden w języku polskim i ponad 188 tys. subskrybentów na francuskim kanale Ma clé de 12. Nasze studio filmowe znajduje się w Polsce, a konkretnie w Gdańsku, gdzie odbywa się cała produkcja. Dzięki aplikacji mobilnej i naszym kanałom YouTube pomagamy milionom widzów zaoszczędzić pieniądze, którzy przy pomocy naszych tutoriali samodzielnie wykonują podstawowy serwis swojego samochodu. Obecnie współpracujemy z takimi firmami jak: Purflux, Mister Auto, Carparts, SNR, Meyle i TRW/ZDF.

strona internetowa: https://www.maclede12.fr
youtube: https://www.youtube.com/maclede12

Zgadzam się na przetwarzanie przez: MCD12 SAS danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Aktualizacja: 17.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

MCD12 SAS

606847... Wyświetl numer
l...@macle... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Letnica
SMS
Wyświetl numer