Szukaj

Ogłoszenie drobne

Fizjoterapeuta SPA

Miejsce pracy
Gdańsk Długie Ogrody  ul.  Szafarnia 9 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Hotelarstwo / Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny, Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło / zlecenie
Wymiar pracy
Część etatu

Jeżeli masz dużo entuzjazmu, lubisz pracować w zespole i jednocześnie posiadasz doświadczenie w wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało oraz masaży, dołącz do nas. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu:

FIZJOTERAPEUTY - UMOWA-ZLECENIE

WYMAGANIA :
-wymagane wykształcenie kierunkowe, potwierdzone tytułem zawodowym
-doświadczenie minimum 3 lata w zawodzie
-znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym
-dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (włącznie z weekendami)

OBOWIĄZKI :
-obsługa gości SPA na najwyższym poziomie
-dbanie o wizerunek firmy
-umiejętność stworzenia miłej atmosfery w kontakcie z klientem
-wykonywanie masaży oraz zabiegów ciało
-sprzedaż produktów detalicznych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Szafarnia 9
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (11) »