Szukaj

Ogłoszenie drobne

Główna Księgowa

Miejsce pracy
Gdańsk Śródmieście  ul.  Wały Jagiellońskie 34 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Księgowość / Audyt / Podatki
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Kontrakt, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne lub z przedmiotów ścisłych
  • minimum 5- lat doświadczenia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych w firmie o profilu handlowo- usługowym- produkcyjnym
  • znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem gastronomii, dotacji przedmiotowych oraz zasad rozliczania gospodarki magazynowej.
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • znajomość programów księgowych
  • posiadanie uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz obsługi MS Excel
Obowiązki:
  • samodzielne prowadzenie księgowań dokumentów oraz wyciągów bankowych
  • nadzór nad poprawną i terminową ewidencją zdarzeń gospodarczych oraz prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • terminowe sporządzanie wszystkich sprawozdań finansowych, bilansów, rachunków zysków i strat, koordynacja procesu zamknięcia roku
  • współpraca z instytucjami finansowymi i kontrolnymi (US, ZUS, PIP, itp.)
  • przygotowanie sprawozdań do GUS
  • współpraca z innymi działami w firmie w zakresie prawidłowości stosowania przepisów wewnętrznych, ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych.
Oferujemy:
  • pracę w miłej atmosferze, w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Wszystkich kandydatów prosimy o wysyłanie swojej kandydatury na adres:
k...@biowa... Wyświetl e-mail  - z dopiskiem BIOWAY- Główna Księgowa .

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BIOWAY zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.