Szukaj

Ogłoszenie drobne

Kierownik zmiany recepcji/FO Shift Leader (Marriott)

Miejsce pracy
Branża / kategoria
Hotelarstwo / Turystyka
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront powstał w jednym z najpiękniejszych miejsc Polski. Nasz hotel zlokalizowany jest w samym sercu Gdyni, pomiędzy Skwerem Kościuszki a wieżowcem Sea Towers. Oferuje 200 pokoi gościnnych i nowoczesne zaplecze konferencyjne.
Obecnie poszukujemy kandydatów w na następujące stanowisko:

Kierownik zmiany recepcji/ FO Shift Leader

Jeśli jesteś wulkanem energii, uwielbiasz kontakt z ludźmi, nie opuszcza Cię uśmiech na twarzy, chętnie podejmujesz nowe wyzwania, dołącz do naszego otwartego i pełnego entuzjazmu zespołu.

Opis stanowiska:

- profesjonalna bieżąca obsługa przyjeżdzających i wyjeżdzających gości
- zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w hotelu z zachowaniem standardów
- identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników
- współpraca z innymi działami hotelu

Wymagania:

• Doświadczenie w dziale recepcji/ rezerwacji min. 3 lata
• Zorientowanie na gości i wysoka, jakość obsługi,
• Komunikatywność,
• Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gościem
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Znajomość pakietu Microsoft Office
• Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
• Dobra organizacja pracy
• Dbałość o szczegóły,
• Otwartość na zmiany,
• Operatywność,
• Uczciwość, sumienność,
• Wysoka kultura osobista, przyjazna postawa
• Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność
• Gotowość do pracy zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00),
• Mile widziana znajomość systemów PMS (Fidelio, Opera) .

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę,
- pakiet medyczny,
- możliwość korzystania ze zniżek w programie Benefit Sport,
- możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w międzynarodowej sieci Marriott,
- przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i otwartym zespole,
- preferencyjne stawki na pobyty w hotelach sieci Marriott na całym świecie.

Prosimy o podanie w aplikacji nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 2002 ,Nr 101, poz. 923 ze zmianami, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez operatorów sieci hoteli  Marriott  w Polsce.”