Szukaj

Centrum Zdrowia i Urody

Adres
Gdańsk Kiełpinek  ul.  Sympatyczna 6/U4 pokaż na mapie
Branża / kategoria
Uroda / Sport / Rekreacja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat

Dodane 30 stycznia 2017

Kosmetyczka/kosmetolog

Wymagania:

  • umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów kosmetycznych i masaży
  • dobry kontakt z klientem oraz umiejętności sprzedażowe
  • pracowitość i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista

Obowiązki:

  • wykonywania zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało
  • wykonywanie manicure i pedicure
  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania kwalifikacji
  • pracę na najnowocześniejszych urządzeniach kosmetycznych i medycznych (laseroterapia, kriolipoliza)
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • miłą atmosferę i otoczenie w miejscu pracy
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Gdańsk Sympatyczna 6/U4
j...@gmail... Wyświetl e-mail
584-245-90-84