Szukaj

Ogłoszenie drobne

Pracownik ochrony - Operator Centrum Monitorowania (USI)

Miejsce pracy
Gdańsk Orunia Dolna  ul.  Sandomierska 1 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Ochrona osób i mienia / Konwoje
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
  • legitymacja osoby dopuszczonej do pracy z bronią na okaziciela,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • aktualna badania lekarskie,
  • bardzo dobry stan zdrowia
  • znajomość obsługi stacji monitorowania sygnałów alarmu STAM-2
  • znajomość obsługi stacji monitorowania sygnałów pożaru NOMA 2000
  • znajomość obsługi stacji monitorowania sygnałów GPS/GPRS

Obowiązki:
  • obsługa stacji monitorowania sygnałów alarmu STAM-2
  • obsługa stacji monitorowania sygnałów pożaru NOMA 2000
  • obsługa  stacji monitorowania sygnałów GPS/GPRS

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o prace w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • praca w zgranym zespole
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia.

Opis dodatkowy

CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres e-mail:  g...@wena.pl Wyświetl e-mail  lub pocztą na adres: Agencja Ochrony WENA Spółka z o.o. 80-042 Gdańsk ul. Sandomierska 1 Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 58 320-83-26

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Sandomierska 1
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (1) »