Szukaj

Ogłoszenie drobne

Pracownik produkcji

Miejsce pracy
Gdańsk Letnica  ul.  Załogowa 17 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło / zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 320
Wymagania:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych (m.in. przepakowywanie bakalii, ważenie, zgrzewanie, zasypywanie)
  • praca przy maszynach produkcyjnych
  • praca według ściśle określonych procedur i instrukcji
  • zapewnienie terminowej realizacji zadań
  • dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy
Obowiązki:

  • dyspozycyjność
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie wraz z premiowym systemem motywacyjnym
  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość korzystania z kafeterii świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. karta MultiSport, bilety do kina, karta do apteki, dofinansowanie do obozów/ kolonii dla dzieci, zwrot za artykuły szkolne)

Opis dodatkowy

Zachęcamy do aplikowania poprzez przesłanie swojego CV na adres e-mail: r...@atlan... Wyświetl e-mail lub poprzez formularz zgłoszeniowy (prosimy kliknąć APLIKUJ).

Więcej informacji pod numerem telefonu: 602... Wyświetl numer

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nr ref: 17/02/2017

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Załogowa 17
inne ogłoszenia firmy w kategorii Praca: Zatrudnię (3) »