Szukaj

Poszukujemy osób na stanowisko:

Serwisant telefonów komórkowych

Dodane 17 lutego 2017

Opis stanowiska:

  • naprawa telefonów jednego z wiodących producentów na rynku,
  • dokonywanie zamówień części zgodnie z prognozami zużycia,
  • odpowiedzialność za powierzony stan magazynowy części,
  • sporządzanie raportów naprawy,
  • diagnostyka, analiza i skuteczne rozwiązywanie problemów sprzętowych lub programowych telefonów komórkowych.
Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne w dziedzinie elektroniki lub pokrewne   znajomość podstaw elektroniki i elektrotechniki,
  • zdolności manualne i dokładność,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.
Oferujemy:

  • pełnoetatowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z 15-letnim doświadczeniem,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • pakiet szkoleń.
Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

BIMIT-BIS

Adres
Gdańsk Wrzeszcz  ul.  Gdańsk, al. Grunwaldzka 28 pokaż na mapie
Branża / kategoria
Inżynieria / Technologie, Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
r...@bimit... Wyświetl e-mail