serwisant urządzeń chłodniczych
Ogłoszenie wprowadzono: 24.03.2014

Branża / Kategoria: Naprawa / Serwis / Usługi
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Cały etat
Charakter pracy: Praca w terenie
Miasto: Wejherowo
Ulica i nr: Wejherowska 7
Wynagrodzenie brutto: od 1680 zł
Opinie i dyskusje: Forum praca

dane kontaktowe:

Z.U.H Chłodnictwo Klimatyzacja Nowak

tel.:
Wejherowo
Wejherowska

wymagania:

- minimum roczne doświadczenie w serwisowaniu i montażu urządzeń chłodniczych
- prawo jazdy kat B
- wiedza z zakresu chłodnictwa, mile widziana wiedza z zakresu klimatyzacji
- podstawowa wiedza z zakresu elektryki i automatyki
- uprawnienia SEP 1,0 kv mile widziane

obowiązki:

wykonywanie powierzonych zadań sumiennie i uczciwie

oferujemy:

- pracę w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji
- atrakcyjne wynagrodzenie -podstawa + premia
- przyjazną atmosferę

numer ogłoszenia: 8082857
ogłoszenie wprowadzono: 2014-03-24 15:11:27
ostatnia aktualizacja:         2014-05-07 13:50:05
ilość wyświetleń szczegółów ogłoszenia: 236