Wakacyjna strefa dla dzieci KISS & FLY

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
5
Zdjęcie 1 / 5
Cena
150
Rodzaj
Artystyczne
Termin od
2019-06-24
Termin do
2019-06-28

Treść ogłoszenia

Wakacyjna strefa KISS & FLY w Akademii Artystycznej to miejsce, które wychodzi na przeciw współczesnemu trybowi życia. Z wieloletnich doświadczeń wiemy, że większość obozów oraz warsztatów obliguje rodziców do codziennego odstawiania pociech na zajęcia. Często formuła ta uniemożliwia realizację innych planów lub koliduje z bieżącą pracą . Tym razem wychodzimy na przeciw oczekiwaniom ! 

W wakacyjnej strefie KISS & FLY będzie można wybrać pakiety zajęć: 5-dniowy, 3-dniowy oraz 1 -dniowy, dzięki czemu będą mieli Państwo możliwość dopasowania zajęć wakacyjnych do własnego grafiku i planów. Formuła jest prosta! Odstawiamy pociechę na salę, dajemy buziaka i pozwalamy, aby nabierało artystycznych skrzydeł ! Odbieramy po pracy !  #kiss&fly #justfly

KISS & FLY dla dzieci

Każdego dnia dzieci będą aktywnie poznawały artystyczny świat. Sztuka, plastyka, taniec, muzyka, akrobatyka, gimnastyka, sztuki cyrkowe to tylko część zajęć przygotowanych dla najmłodszych. Wezmą udział we wspólnych grach, zabawach, konkursach, które pobudzą ich wyobraźnie. Duża różnorodność zajęć sprawi, że pod okiem naszej młodej kadry mistrzów dzieci będą rozwijać i odkrywać swoje talenty oraz umiejętności. Cykl codziennych zajęć jest przygotowywany z myślą o jak najwszechstronniejszym rozwoju dzieci przy jednoczesnej zabawie i wskazanym odpoczynku. Na codzienną przerwę obiadową dzieci pod opieką instruktorów będą wychodzić do znajdującego się około 100 m od Akademii Artystycznej baru „Krowa i Kurczak”.  Z pewnością artystyczne ferie to dla dzieci będzie niesamowita przygoda w gronie rówieśników, a dla rodziców chwila wytchnienia!

Przedział wiekowy: 6 – 11 lat

KISS & FLY dla młodzieży

Z myślą o starszych przygotowaliśmy ukierunkowane 5-dniowe zajęcia taneczne pod okiem mistrzowskiej kadry. Każdego dnia każdy uczestnik będzie poznawał, a także doskonalił swoje umiejętności w różnych stylach tańca. Od Hip Hopu, przez Taniec Jazzowy, aż po MTV STYLE czy Waaking. Jeżeli są to początki to, z pewnością na warsztatach każdy odnajdzie swój ukochany styl, a jeśli już go posiada, to rozszerzy swoje horyzonty i zrobi krok w zostaniu wszechstronnym tancerzem. Codzienne lekcje pozwalają uzyskać progres, jaki zazwyczaj osiąga się w przeciągu kilku miesięcy. Ponad to uczestnicy będą brać udział w lekcjach akrobatyki oraz gimnastyki, które stanowią ważne uzupełnienie treningów. Zwiększają one mobilność ciała, rozciągnięcie i stanowią przygotowanie fizyczne dla każdego tancerza. Także, w cyklu warsztatów uczestnicy nauczą się tworzyć i każdego dnia będą przygotowywać wspólny projekt warsztatowy.  Na każdego czeka duża dawka tańca i rozwoju. Nie czekajcie, aby spełniać marzenia!

Przedział wiekowy: 12- 15 lat

Po więcej informacji, cennik oraz ramowy grafik można sięgnąć tutaj: 


http://akademiaartystyczna.com/kiss-fly-wakacyjne-zajecia-dla-dzieci/

Poznajcie nas lepiej na:

https://www.facebook.com/akademiaartystycznagdansk/
  • Numer ogłoszenia: 62406487
  • Data wyróżnienia: 25 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 28 marca 2019
  • Aktualizacja: 31 maja 2019
  • Wyświetleń: 156
  • Wyświetleń na liście: 2 021