Podstawka chłodząca pod laptop

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 3

Podstawka chłodząca pod laptop

Cena

39

Jestem
Osobą prywatną
Rodzaj
Laptopy
Stan
Używane

Optymalna temperatura komputera przenośnego wpływa nie tylko na jego wydajność oraz trwałość poszczególnych podsystemów, ale również na bezpieczeństwo użytkownika. Zastosowanie podkładki chłodzącej pod laptopa jest rozwiązaniem, które umożliwi sprawną i bezproblemową eksploatację sprzętu.
Wydajna cyrkulacja powietrza możliwa jest dzięki zastosowaniu metalowej osłony typu mesh. Duża liczba otworów na stabilnej i wytrzymałej siatce sprawia, że ciepłe powietrze jest sprawnie odprowadzane na zewnątrz, dzięki czemu zwiększa się efektywność procesu chłodzenia procesora. Podstawka odprowadzająca ciepło z laptopa. Umożliwia to równomierną pracę na całej powierzchni urządzeń nawet o średnicy ekranu do 17”. Zasilanie podstawki możliwe jest przez zastosowanie znajdującego się w zestawie kabla USB.
Podkładka chłodząca działa cicho, a w trybie pełnej pracy generuje poziom hałasu zbliżony do poziomu, jaki wydaje wiatrak w komputerach stacjonarnych. Urządzenie posiada podkładki antypoślizgowe, rozkładane nóżki a także możliwość regulacji.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64188376
  • Data wprowadzenia: 25.03.2021
  • Aktualizacja: 02.06.2023
Wróć do góry