Korepetycje CHEMIA - na każdym poziomie

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
100
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Chemia
Dodatkowe informacje
Lekcja u korepetytora

Treść ogłoszenia

Witam serdecznie

Jestem doktorantką i nauczycielem chemii. Udzielam korepetycji z zakresu chemii na każdym poziomie (gimnazjum, liceum i szkoły wyższe). Praca ta jest moją pasją i oddaję się jej z pełnym zaangażowaniem. Każdy uczeń jest dla mnie nowym wyzwaniem. Skutecznie i solidnie przygotowuję do matury, kolokwiów, zaliczeń, konkursów, olimpiad i egzaminów. Mam duże doświadczenie w nauczaniu i cierpliwość do wszystkich osób :)
Posiadam własny plan nauczania, obejmujący wszystkie działy obowiązujące na maturze z chemii. Wśród moich uczniów jest wiele osób studiujących obecnie medycynę.
Pomagam również studentom w opanowaniu materiału potrzebnego do zaliczenia kolokwium i egzaminów. Moją specjalnością jest chemia organiczna oraz wszelkiego rodzaju działy obliczeniowe.
Oferuję liczne materiały do nauki i pracę w miłej atmosferze. Na zajęciach omawiam zarówno teorię jak i rozwiązuję zadania z każdego działu. Uczniom udostępniam Panel Ucznia dostępny przez stronę www, gdzie po zalogowaniu mają dostęp do nieograniczonej ilości zadań ;) oraz swoich wyników.
Nowością w mojej ofercie są zajęcia grupowe dla klas licealnych, które już teraz cieszą się dużym powodzeniem. Na zajęciach w małych grupkach rozwiązujemy zadania z poszczególnych działów chemii. Praca w grupie wprowadza element małej rywalizacji, który mobilizuje ucznia do jeszcze większej pracy.

Serdecznie zapraszam
Telefon: [ukryte]
Wystawiam faktury.
  • Numer ogłoszenia: 62839183
  • Data wyróżnienia: 12 sierpnia 2020
  • Data wprowadzenia: 2 września 2019
  • Aktualizacja: 19 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 174
  • Wyświetleń na liście: 4 121