Kosztorysant Instalacji Chłodniczych

Ogłoszenie maxi

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji ofertowych
  • Przygotowywanie koncepcji technicznych i schematów instalacji chłodniczych (amoniak, CO2 i CFC) dla obiektów przemysłowych
  • Optymalizacja rozwiązań technologicznych i materiałowych
  • Sporządzanie kosztorysów
  • Współpraca z działem handlowym
Nasze wymagania
  • Mile widziane doświadczenie w branży chłodniczej i ofertowaniu
  • Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie chłodnictwa, instalacji HVAC lub pokrewne
  • Obsługa programów MS Excel, AutoCad
  • Mile widziana znajomość programu NormaPro
To oferujemy
  • Pomocny zespół zbudowany z ludzi pełnych pasji i gotowych do dzielenia się wiedzą,
  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i wiedzy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer itp.),
  • Elastyczny czas pracy, brak dress code, kawa / herbata,
  • Dofinansowanie kart MULTISPORT i pakietów medycznych,
  • Ubezpieczenie grupowe.
Informacje o firmie
KIM JESTEŚMY: Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energooszczędnych instalacji mechanicznych w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla zmniejszenia zużycia energii w przemyśle i czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy najnowszą technologię aby zoptymalizować zużycie energii. Chcemy, aby każdy zakład mógł zmienić się na „zielony” i szedł z trendem zrównoważonego rozwoju. Zrób to z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FRIZO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aktualizacja: 18.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Emilia Kuchta

s...@frizo.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Banino
Miszewko 38