Korepetycje - język angielski, matematyka, egzamin kwalifikacyjny

Ogłoszenie maxi
Cena

60

Do negocjacji

Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Informatyka,
J. angielski,
J. polski,
Matematyka
Dodatkowe informacje
Lekcja u korepetytora

Treść ogłoszenia

Korepetycje Gdańsk - język angielski, matematyka, język polski, informatyka, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury.

!!!Możliwość negocjacji ceny przy większej ilości godzin!!!

Dzień dobry,

mam na imię Jakub, byłem zeszłorocznym maturzystą. Od blisko 4 lat udzielam korepetycje, mam duże doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. Maturę z matematyki podstawowej zdałem na 87%, z polskiego podstawowego na 66%, z polskiego rozszerzonego na 65%, z angielskiego podstawowego na 98%, a z angielskiego rozszerzonego na 90%.

Pomimo młodego wieku, posiadam doświadczenie na rynku IT. Wykonałem kilka zleceń stworzenia stron internetowych jak i w wakacje 2020 roku pracowałem w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w firmie IT, gdzie byłem najmłodszym pracownikiem.

Oferuję korepetycje z języka angielskiego oraz matematyki dla klas 4-8 szkoły podstawowej oraz dla liceum, pomagam również w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty, egzaminów kwalifikacyjnych oraz egzaminu maturalnego.
Korepetycje odbywają się online, lecz w przeciwieństwie do zdalnego nauczania, to uczeń przede wszystkim pracuje na zajęciach. Pracujemy na interaktywnych materiałach, a w przypadku ósmoklasistów oraz maturzystów również na arkuszach z poprzednich lat.

Z racji doświadczenia doskonale umiem rozpoznać potrzeby ucznia i uzupełnić jego braki w wiedzy. Moi klienci są bardzo zadowoleni. W zeszłym roku otrzymałem od rodziców ósmoklasistów podziękowania za pomoc w dostaniu się ich pociech do ich wymarzonych szkół.

W tym roku również pomagałem ósmoklasistom w dostaniu się do wybranej przez nich szkoły. Mimo, iż zostało niewiele czasu do egzaminów, przy sumiennej pracy na zajęciach oraz poza nimi, można znacząco poprawić swoje wyniki na egzaminie.

To samo tyczy się egzaminów kwalifikacyjnych bądź poprawkowych.


Cena za godzinę zajęć wynosi 60 zł, płacone w sposób wybrany przez rodzica (Blik, przelew itd.), z możliwością płatności z góry za kilka godzin.

Zapraszam do kontaktu. Preferuję kontakt telefoniczny.

Pozdrawiam. 
czytaj więcej
zgłoś do moderacji
Oferta online

Jakub

605062... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 81 dni (do 22.04.2023)
  • Numer ogłoszenia: 64713334
  • Data wyróżnienia: 25.01.2023
  • Data wprowadzenia: 16.02.2022
  • Aktualizacja: 22.01.2023
Zadzwoń SMS