Korepetycje z angielskiego | Egzamin ósmoklasisty | Matura

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
50
Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. angielski
Dodatkowe informacje
Dojazd do ucznia

Treść ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego kierowane dla uczniów szkół podstawowych oraz szkół średnich.

Zajęcia są zawsze indywidualnie zaplanowane dla każdego ucznia. Przed pierwszym spotkaniem ustalimy najważniejsze cele i oczekiwania oraz ustalimy aktualny poziom umiejętności.

Prowadzę zajęcia zarówno dla uczniów którzy potrzebują dodatkowego wsparcia w nauce szkolnej jak i dla tych którzy chcą dodatkowo doskonalić swoje umiejętności.

Zapraszam także na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz matury (na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym). Podczas takich lekcji wspólnie skupimy się na sprawnym rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych oraz omówieniu ich charakterystyki.

Zajęcia odbywają się w przyjaznej, bezstresowej, sprzyjającej nauce atmosferze, a tematy lekcji są ciekawe i angażujące.

Oferuję zajęcia online przez GoogleMeet, lub spotkania na terenie Gdyni oraz Sopotu. Zapewniam materiały edukacyjne na każdym poziomie.

Na zajęcia można umówić się telefonicznie: [ukryte] , dzwoniąc lub wysyłając wiadomość SMS :)

O mnie: Jestem absolwentem kierunku American Studies na Uniwersytecie Gdańskim, aktualnie jestem w trakcie studiów drugiego stopnia Filologii Angielskiej.
Od dwóch lat prowadzę zajęcia z uczniami w każdym wieku na poziomach A1-C1, pracując w szkole językowej oraz z uczniami indywidualnymi
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64895525
  • Data wprowadzenia: 28.06.2022