KOREPETYCJE,POMOC W LEKCJACH, KONWERSACJE -j.angielski (oraz francuski)

powrót do listy
obserwuj
Cena
40
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. angielski,
J. francuski

Treść ogłoszenia

Twoje dziecko jest w liceum/szkole podstawowej i potrzebuje pomocy w samodzielnym wykonaniu zadań domowych z angielskiego (francuskiego) zadanych przez nauczyciela online? A może w podanym przez nauczyciela materiale są zagadnienia, które nie były zrozumiałe dla Twojego dziecka? A może chciałbyś żeby Twoje dziecko miało kontakt z żywym językiem i świadomie go używało? 

Poza pomocą w bieżących lekcjach i zadaniach domowych, moim celem jest odnalezienie w uczniach potencjału, którego nie są sami świadomi, chciałabym żeby uczniowie nauczyli się wykorzystywać wiedzą którą już zdobyli. Chciałabym żeby każdy uczeń wiedział, że na tej lekcji ma przestrzeń, żeby bez stresu zadać wszystkie pytania, które być może, wstydzi zadać się "na forum klasy". Chciałabym się dzielić swoją pasją do języków obcych i "sekretami" jak uczyć się szybko i "bezboleśnie".

Oferuję pomoc z j. angielskiego na poziomach od podstawowego do zaawansowanego, jednak nie są to zajęcia przygotowujące do certyfikatu - my skupiamy się na materiale z zajęć szkolnych ucznia (+ szukamy praktycznego zastosowania języka).

Oferuję również pomoc podobną pomoc z j. francuskiego.

Cena konsultacji online wynosi 40zł za 60minut.

O mnie...
Mam 26 lat, jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej (wydział Architektury), i Liceum Ogólnokształcącego nr VI w Gdyni w klasie o profilu biologiczno-chemicznym, mówię w j. angielskim i francuskim, ukończyłam szkołę muzyczną I stopnia w Gdyni. Spędziłam rok za granicą w międzynarodowym środowisku. 

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie premium

Cena

40 zł

Aktualizacja: 7 dni temu
Ogłoszenie premium
798998... Zadzwoń
b...@gmail... Wyświetl e-mail
Barbara Stępińska
Adres
ONLINE
Ważne jeszcze 24 dni (do 21.04.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63333715
  • Data wyróżnienia: 21 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 21 marca 2020
  • Wyświetleń: 75
  • Wyświetleń na liście: 4 115
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS