Ajurwedyjski masaż kobiecego ciała

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
150
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

Treść ogłoszenia

Zapraszam Ciebie na wyjątkowa podróż przyjemności, uniesień i masażu.
Dzięki sesji terapeutycznej w pełni się zrelaksujesz i zapomnisz o problemach dnia codziennego.

Piersi – dlaczego tak wszystkich fascynują? Kojarzą się bowiem z miłością, pięknem i pożądaniem. Właśnie dla nich przeznaczona jest dobroczynna tantra piersi.
Tak jak nie ma dwóch identycznych płatków śniegu, tak nie istnieją identyczne piersi. Czy to nie cud, że każda kobieta jest wyjątkowa i posiada niepowtarzalny biust? Dlatego bądźmy dumne z tego cudu i dbajmy o niego pieszcząc go codziennie, traktując jak największy skarb. Poznajmy zalety jakie daje nam tantra piersi.

Po co nam tantra piersi?
Według tantry staroindyjskiej sztuki miłości zadbanie o własne piersi jest obowiązkiem, jeśli chcemy odczuwać szczęście. Ta część ciała połączona jest bezpośrednio z czakrą serca, czyli ośrodkiem energetycznym odpowiedzialnym za dawanie i odczuwanie miłości i nie chodzi tu tylko o seks, bo to tylko jeden z jej aspektów. Tantra słowo miłość pojmuje bardzo szeroko, a obdarzać miłością możemy nie tylko partnera, lecz również przyjaciółkę, czy samą siebie.
W naszych czasach kobiety zamknięte są na czułość wobec swojego ciała. Zakrywają piersi bielizną, krępują je, by im nie przeszkadzały w codziennych zajęciach. Jeśli je eksponują, traktują jak towar luksusowy, za który można wiele kupić. Jedno i drugie podejście jest złe, bo zamyka nas na prawdziwą czułość.
Niezbędna wrażliwość
„Jeśli chcesz obudzić swoje piersi, zacznij z nimi rozmawiać” – radzą nauczyciele tantry i psycholodzy. Codziennie rano witaj się z nimi, pamiętając, że to one są brama do twojego serca. Poświęć im 20 minut dziennie, głaszcz i nacieraj olejkami tak, by było ci przyjemnie. Te zabiegi dla współczesnej kobiety mogą wydawać się dziwne i niekoniecznie będzie ona umiała sama rozluźnić się i poddać takiego typu medytacji. Dlatego bardzo pomocne są spotkania kobiet i zajęciach z tantry. W ich trakcie panie nawzajem dotykają swoich piersi po to, by poczuć ich istotę. Dotyk musi być delikatny i czuły, a punktem kulminacyjnym są sutki, które mogą dać wielką rozkosz i rozluźnienie lub też uczucie leku i wycofanie. Wszystko zależy od rodzaju dotyku i jego intencji. Dlaczego nie zawsze kobiety lubią kiedy mężczyzna dotyka ich biustu? Bo czują instynktownie, że jest to rodzaj przedmiotowego traktowania. Wtedy przynosi im to ból i dotyk nie ma nic wspólnego z miłością.
Tajemnica biustu a tantra piersi
Jednym słowem od zawsze piersi były czymś wyjątkowym, bo karmiły dzieci, a potem dawały ukojenie zszarganym nerwom wojowników, którzy dotykając ich, przypominali sobie słodkie uczucie bezpieczeństwa przy miękkim ciele matki. Ponieważ ten odruch funkcjonuje praktycznie od początku człowieczeństwa, w naszym mózgu wytworzyły się konkretne połączenia nerwowe, które reagują, gdy tylko widzimy kawałek biustu.
W badaniach udowodniono, że dotyk kobiecej piersi pobudza konkretne nerwy, wzmacniając w tym momencie wieź z partnerką. Z kolei u kobiet podczas dotyku wydziela się w mózgu hormon miłości –  oksytocyna. Najnowsze badania wykazały, że powyższy związek nie jest zarezerwowany wyłącznie dla relacji matczynych, ten hormon również odpowiedzialny jest u ludzi za pożądanie.

Idealne piersi
Jak się okazuje, większość kobiet nie akceptuje swoich piersi, przez co nie mają szans na pełne odczuwanie miłości. Dlaczego tak się dzieje? Przez współczesną kulturę, która jest bardzo bezwzględna. Ludzkie ciało traktowane jest jak towar, a kobiece piersi to towar szczególnego rodzaju. Media ściśle określają, jak mają one wyglądać, by były uznawane za atrakcyjne. Dlatego każde odstępstwo od reguły może rodzić duże kompleksy, zwłaszcza, że mężczyźni w większości są wzrokowcami. Kwitnie więc przemysł chirurgii plastycznej, po to, by pomóc kobietom osiągnąć pożądany ideał.
 
Zapraszam na spotkania pełne delikatności i czułości.
czas trwania około 60 - 90 min - 150 zł

 
  • Numer ogłoszenia: 63492992
  • Data wyróżnienia: 30 czerwca 2020
  • Data wprowadzenia: 17 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 5 października 2020
  • Wyświetleń: 165
  • Wyświetleń na liście: 5 280