Dyskrecja Piękna Gabinet Kosmetyczny Sopot

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 11
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Kosmetyka estetyczna

Treść ogłoszenia

Nasze wartości
Twoje dobro jest dla nas najważniejsze. Zdrowie, komfort i dobre samopoczucie to nasze priorytety. Odwiedzając nas możesz mieć pewność, że doradzając Ci będziemy kierować się wyłącznie Twoim zdrowiem i potrzebami dobierając usługi kosmetyczne jak np: depilacja, manicure, pedicure, zabiegi na twarz, stylizacja oka, makeup i wiele innych.
Indywidualne podejście
Koncentrujemy się na Tobie i celach, jakie chcesz osiągnąć. Dobieramy plan zabiegowy w taki sposób, aby uzyskać jak najlepsze efekty przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Pragniemy sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom. Nasze kosmetyczki posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie do wykonywania usług kosmetycznych, które świadczą w salonie kosmetycznym Dyskrecja Piękna w Sopocie.
Dogodna lokalizacja
Korzyści wynikające z unikalnej lokalizacji salonu kosmetycznego to bezpłatne miejsce parkignowe jak i zadbany, zielony ogród. W Sopocie stworzyliśmy ekologiczne miejsce, gdzie w komfortowych warunkach, w przerwie między zabiegami kosmetycznymi, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, możesz się odprężyć i wypocząć. Jest to również idealne miejsce do zabawy Twoich dzieci. Ciesz się ich szczęściem, patrząc jak zdrowo i przyjemnie spędzają czas w trakcie Twojego zabiegu.
  • Numer ogłoszenia: 63570476
  • Data wyróżnienia: 21 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 14 lipca 2020
  • Wyświetleń: 179
  • Wyświetleń na liście: 3 541