Kobido - japoński masaż twarzy (liftingujący)

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena

100

Jestem
Osobą prywatną
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

Treść ogłoszenia

Japoński masaż twarzy Kobido: lifting bez skalpela. 

Kobido to zestaw manualnych technik masażu o różnej intensywności. U jego podstaw leży założenie, że piękno jest odzwierciedleniem ogólnego stanu organizmu: jest wynikiem równowagi zdrowia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego.
Kobido działa nie tylko na powierzchnię skóry, ale również na jej głębsze warstwy oraz mięśnie. Ma na celu usunąć napięcie, poprawić przepływ krwi i limfy, uaktywnić nerwy, a co za tym idzie zwiększyć przepływ Qi (energii). W ten sposób uzyskiwany jest efekt liftingu, a skóra wygląda znacznie młodziej. 

Kobido twarzy łączy w sobie ponad tysiąc technik ruchów ręki, podzielonych na 48 kategorii. Cały zabieg obejmuje kolejno: 

masaż relaksujący – delikatne, gładkie ruchy pozwalają pozbyć się napięć, które utrudniają dalszą część zabiegu oraz eliminuje negatywne emocje,

 masaż tkanek głębokich– intensywna część masażu, opierająca się na ruchach perkusyjnych, podbieraniu i podszczypywaniu,

 Lifting oraz akupresura 

Masaż twarzy Kobido to świetna alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej: jest nieinwazyjny i w pełni naturalny. Wskazaniem do jego wykonania jest: zlikwidowanie napięć mięśniowych głowy, szyi oraz karku, wiotka skóra z oznakami starzenia, a także eliminacja stresu. 


Dojazd na terenie Trójmiasta. 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64943336
  • Data wprowadzenia: 02.08.2022
  • Aktualizacja: 02.08.2022