DOFINANSOWANE Szkolenie z technik dostępu linowego IRATA

powrót do listy
obserwuj

Treść ogłoszenia

Centrum Technik Wysokościowych ROJAM zaprasza na kurs IRATA - międzynarodowe szkolenie do prac na wysokości w dostępie linowym.
Czas trwania:
5 dni szkolenia + 1 dzień egzamin
TERMINY kursu:
10-16/06/2019
17-23/06/2019
24-30/06/2019
Szkolenie składa się m.in. z części teoretycznej, gdzie poruszane są zagadnienia związane z pracą na wysokości. Główną częścią jest jednak szkolenie praktyczne, obejmujące techniki stosowane w pracach na wysokości. Ostatni dzień szkolenia to egzamin praktyczny, który jest przeprowadzany przez niezależnego egzaminatora akredytowanego przez IRATA
Poziomy kwalifikacyjne:
Poziom 1. Technik stażysta
Na tym poziomie technik jest zdolny do wykonania działań dostępu linowego w ograniczonym zakresie pod nadzorem osoby z kwalifikacjami poziomu 3.
Poziom 2. Technik dostępu linowego – Specjalista. 
Na tym poziomie technik posiada wiedzę oraz umiejętności w pełnym zakresie dostępu linowego, przygotowuje stanowiska i bierze udział w akcjach ratowniczych pod nadzorem specjalisty poziomu 3.
Aby przystąpić do szkolenia na poziom 2 kandydat mieć min. roczne doświadczenie oraz udokumentowane w dzienniku pracy min. 1 000 godzin pracy jako technik z kwalifikacjami IRATA na poziomie 1.
Poziom 3. Technik dostępu linowego – Nadzorujący
Na tym poziomie technik nadzoruje prace, bierze pełną odpowiedzialność za dane roboty oraz grupy podlegających mu pracowników. Prezentuje pełną wiedzę oraz umiejętności z poziomów 1, 2 i 3. Posiada kompleksową wiedzę na temat zaawansowanych technik ratowniczych.
Aby przystąpić do szkolenia na poziom 3 kandydat mieć mieć udokumentowane w swoim dzienniku pracy min. 1 000 godzin pracy jako technik na poziomie 2. oraz musi posiadać aktualny certyfikat pierwszej pomocy.
Wymagania na wszystkie poziomy:
- Kandydat powinien mieć skończone 25 lat
- Kandydat posiada adres zamieszkania, zameldowania lub zakładu pracy na terenie województwa pomorskiego.
- Kandydat posiada maksymalnie średniego wykształcenia

- Kandydat powinni być w dobrej kondycji fizycznej i nie posiadać schorzeń, które obniżyłyby bezpieczeństwo ich pracy. Powinni być w tak dobrej kondycji fizycznej, by podołać zadaniom wymagającym odpowiedniej koordynacji, siły i zwinności.
- Kandydat nie może posiadać przeciwwskazań do pracy na wysokości, takich jak: choroby serca/bóle w klatce piersiowej, wysokie ciśnienie krwi, epilepsja, omdlenia, lęk wysokości, zawroty głowy, zaburzenia równowagi, uszkodzenia funkcji kończyn, uzależnienie alkoholowe lub uzależnienie od środków odurzających, zaburzenia psychiczne, cukrzyca.

Wszyscy przyszli pracownicy powinni posiadać badania lekarskie do pracy na wysokości oraz poddawać się regularnym badaniom okresowym.
Certyfikat:
Po ukończeniu szkolenia, uczestnicy otrzymują certyfikat organizacji IRATA oraz dziennik pracy w którym odnotowywany jest przebieg pracy zawodowej danego technika. Każdy certyfikat, niezależnie od poziomu, jest wydawany na okres 3 lat. Po upływie tego terminu należy przystąpić do szkolenia odnawiającego i zdać egzamin przed akredytowanym egzaminatorem IRATA.
Kontakt:
Szczegóły dotyczące szkolenia można uzyskać pod numerem +48 882168... Wyświetl numer 

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

1 845 zł

Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

2 460 zł

Aktualizacja: 12 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

3 200 zł

Aktualizacja: 12 dni temu
Cena
458,04
Adres
Gdańsk Przeróbka
Siennicka 25 
Ważne jeszcze 21 dni (do 16.06.2019)
Rodzaj szkolenia
Zawodowe
Więcej parametrów
583506 Zadzwoń
Rojam Alpinistyka Przemysłowa
E-mail
b...@rojam.eu Wyświetl e-mail
www
http://rojam.eu
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62535354
  • Data wprowadzenia: 16 maja 2019
  • Aktualizacja: 16 maja 2019
  • Wyświetleń: 20
  • Wyświetleń na liście: 1 099
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS