Grafika komputerowa

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
169
Jestem
Firmą
Rodzaj szkolenia
Informatyka

Treść ogłoszenia

REKRUTACJA TRWA-> NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!
START NAUKI JUŻ OD WRZEŚNIA!

Zdobądź specjalizację w 10 miesięcy i odbierz certyfikat oraz zaświadczenie MEN (kosz 169zł/mies.)

Obraz mówi więcej niż 1000 słów, najlepiej wiedzą o tym graficy. Logotypy, prezentacje, ulotki, billboardy – codziennie powstają setki materiałów wizualnych i każdy z nich wychodzi spod rąk projektanta grafiki komputerowej.
Specjalność ta adresowana jest do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy i umiejętności niezbędnych w pracy grafika komputerowego, rozwinięciem wyobraźni plastycznej i kompetencji w obszarze projektowania graficznego, w szczególności do osób zainteresowanych pracą w działach PR i reklamy, agencjach reklamowych oraz wszystkich dla których grafika jest pasją.

Czego nauczysz się na kierunku Grafika komputerowa w szkole Żak?
Na zajęciach nauczymy Cię projektować grafikę za pomocą komputerowych programów graficznych oraz wykonywać prace związane z dalszym jej przetwarzaniem, np. przygotowaniem do druku czy obróbką na potrzeby Internetu. Poznasz multimedialne aspekty pracy twórczej oraz zagadnienia związane z montażem filmowym i animacją cyfrową.
Grafika komputerowa to kierunek, po którym można pracować zarówno dla kogoś, jak i na własny rachunek, co daje szerokie spektrum możliwości zawodowych.

Zdobądź zawód na czasie- Grafika komputerowa tylko 10 miesięcy- tylko w ŻAKU Gdańsk! Już za rok w czerwcu odbierzesz certyfikat i zaświadczenie uzyskanych kwalifikacji!

Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy:
ttp://www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online -> Spiesz się ilość miejsc ograniczona!

Do zapisu potrzebujemy jedynie dowód osobisty!


Odwiedź nasz Sekretariat:
Gdańsk, ul. Targ Drzewny 3/7 lub zadzwoń 58 308 42 06

Do zobaczenia w ŻAKU!
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64491360
  • Data wprowadzenia: 24.09.2021