Kurs Ósmoklasisty Last Minute Język Angielski

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
5
Zdjęcie 1 / 5
Cena
150
Rodzaj szkolenia
Edukacyjne

Treść ogłoszenia

!! OD STYCZNIA NOWE GRUPY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY !! POGÓRZE DOLNE
TERMINY DLA 8-KLASISTÓW 
J. ANGIELSKI - WTOREK 17:30-19:00


Ekspresowe i kompeksowe powtórki, skupiamy się na najważniejszych elementach, wskazując strategie egzaminacyjne. Kameralne grupki - max 6 osób. Koszt miesięczny 150 zł. 15 spotkań po 1,5 godziny. 

Rozumiemy jak wielkim przeżyciem emocjonalnym jest egzamin; zdajemy sobie sprawę, że tradycyjne podejście nie pozwala w pełni przyswoić całego materiału i ubrać go w formę, którą przyjmie współczesny nastolatek. Nasi specjaliści, doświadczeni nauczyciele, wspierający edukatorzy przygotowują zajęcia nie tylko w oparciu o powtórki, ale przede wszystkim o indywidualne wsparcie każdego z uczniów. Kameralne grupy pozwalają pochylić się nad potrzebami każdego z nich, odkryć pasję i mocne strony, ale przede wszystkim umożliwiają nawiązanie indywidualnej i bliskiej relacji, na kanwie której wspólnie odkrywamy odpowiedzi na nurtujące problemy egzaminacyjne.

Egzamin z języka angielskiego to trudne wyzwanie dla każdego zestresowanego ósmoklasisty. Świadomość, że znajomość tego języka wpływa na zasięg naszego pola do działania sprawia, że coraz częściej i chętniej bierzemy udział w zajęciach dokształcających. Podczas lekcji przygotowujących do egzaminu z języka angielskiego przyświecają nam dwa cele: swoboda w posługiwaniu się tym językiem, dokładnie tak samo jak językiem ojczystym oraz nabycie umiejętności wymaganych na egzaminie. Nasi lektorzy w nieszablonowy sposób pozwolą zrozumieć i zastosować skomplikowane struktury gramatyczne, a także pokażą jak umiejętnie wykorzystywać poznane słownictwo.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW:
tel. [ukryte] lub mail: [ukryte]
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 63911418
  • Data wyróżnienia: 17 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 17 listopada 2020
  • Aktualizacja: 18 listopada 2020
  • Wyświetleń: 65
  • Wyświetleń na liście: 3 381