Szkolenie dla industry/elektryków (NL/B)

Ogłoszenie nieaktualne

Szkolenie dla industry/elektryków (NL/B)

Cena

1 100

Jestem
Firmą
Rodzaj szkolenia
Zawodowe

Szkolenie z wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczące budowy, obsługi i możliwości instalowania oraz prawidłowego montażu systemu grzewczego na przykładzie firmy Thermon(sytemy grzewcze <tracing>) oraz produktu Hawke wartels. Dodatkowym zagadnieniem będzie szkolenie/instruktaż z zakresu prac które podlegają ocenie Atex inspektora. Omówienie wszystkich punktów kontroli, które są kontrolowane podczas Atex inspekcji.
  • First Step - dla osób, które nigdy wcześniej nie miały dobrej praktyki przy instalacjach tego typu lub nigdy nie brały udziału w szkoleniu, nie maja wiedzy o praktycznej o zaleceniach Atex, nigdy nie uczestniczyły w budowie systemu podlegającemu rygorystycznym przepisom Atex
  • Refresher - dla osób posiadających wiedzę i praktykę ale chcą się zaznajomić z nowymi modelami instalacji, nowymi technikami i możliwościami w zakresie napraw urządzeń pod inspekcje Atex


Ofert szkolenia jest  przeznaczona głownie dla dla elektryków wyjeżdzających do pracy w Holandii, Belgii lub Niemiec.

Celem szkolenia jest zrozumienie istoty pracy, ryzyka i zagrożeń, które są związane z wykonywaniem, budowaniem instalacji typu Thermon(instalacje grzewcze >tracing<) oraz pracy przy dławicach typu Hawke wartels. 

Dzięki temu szkoleniu nabędziesz umiejętności z zakresu technik prawidłowego kładzenia(kabel grzewczy), łączenia czy przygotowania odpowiedniego produktu końcowego pod inspekcje Atex, zachowując przy tym najwyższe norm bezpieczeństwa jak i jakości Na szkoleniu otrzymasz profesjonalną wiedzę na temat między innymi rodzajów sprzętów, gdzie się go używa w jakich wariantach on występuje oraz sposoby jego prawidłowego montażu.

Terminy szkolenia są indywidualne(każda sobota), wystawiam fakturę.
Czytaj więcej

Data dodania ogłoszenia: 13.01.2024

Wróć do góry