Hiszpański dla przedszkoli

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
4
Zdjęcie 1 / 4
Język
Hiszpański
Dostępne poziomy
Nauczanie dzieci
Oferta
Szkoły językowej

Treść ogłoszenia

Od wielu lat lektorzy naszej szkoły prowadzą zajęcia w przedszkolach, dla różnych grup wiekowych. Najmłodsze dzieci mają 2,5 roku a najstarsze 6 lat. Nauka odbywa się poprzez zabawę, taniec i piosenki i pozwala na przyswojenie nauki w efektywny i przyjemny sposób. Dzieci mają okazję poznać nowy język, a zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, przez co dzieci bardzo chętnie w nich uczestniczą. Do dyspozycji mamy wiele materiałów pomocniczych, a starsze dzieci w małych grupach mogą już pracować w oparciu o licencjonowaną metodę nauki j.hiszpańskiego stworzoną specjalnie dla dzieci „Colorin Colorado”.

Ofertę dostosowujemy indywidualnie do potrzeb placówki, a szczegóły ustalane są podczas spotkania. Istnieją różne możliwości podjęcia współpracy albo dla całych grup w ramach zajęć programowych albo jako zajęcia dodatkowe, dla mniejszych grup.
Cena zależy od formy współpracy, częstotliwości zajęć i ilości grup w danym przedszkolu.

Język hiszpański staje się coraz bardziej popularny, wśród coraz młodszych dzieci. Stworzenie warunków do nauki języka, na pewno urozmaici ofertę Państwa placówki , pozytywnie wpłynie na postrzeganie przedszkola przez rodziców, a także zwiększy konkurencyjność na rynku edukacyjnym.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w przypadku dodatkowych pytań lub w celu umówienia się na spotkanie informacyjne.

tel. 515 817 263
email  [ukryte]
  • Numer ogłoszenia: 63133886
  • Data wprowadzenia: 29 grudnia 2019
  • Aktualizacja: 17 lutego 2020
  • Wyświetleń: 52
  • Wyświetleń na liście: 22 302