Indywidualne lekcje dla dzieci

Ogłoszenie maxi
Cena

55

Jestem
Szkołą językową
Język
Angielski
Dostępne poziomy
Podstawowy,
Średniozaawansowany,
Zaawansowany,
Konwersacje,
Nauczanie dzieci

Treść ogłoszenia

O tym, że język angielski jest potrzebny, wie każdy. Nie tylko w kontekście szkolnej nauki. Angielski jest językiem uniwersalnym, który pozwala nam porozumiewać się właściwie na całym świecie. Praktyczny wymiar sprawia, że wielu rodziców decyduje się, aby ich dzieci rozpoczęły aktywna naukę również poza szkołą.

W Schoolout wiemy, jak uczyć skutecznie i efektywnie. Oferta indywidualnych lekcji języka dla dzieci, to świetny sposób, aby utrwalić wiedzę zdobytą w szkole, wyjaśnić zawiłości gramatyki, szlifować poprawną wymowę. Podczas lekcji stacjonarnych i online nasi lektorzy wykorzystują najnowsze metody nauczania, dostosowując działanie i tempo pracy do potrzeb każdego ucznia. Dzięki lekcjom w naszej szkole Twoje dziecko zdobędzie nie tylko typowo szkolne umiejętności, ale zyska dodatkowe umiejętności. Kładziemy duży nacisk na rozmowę. Podczas zajęć panuje miła i bezstresowa atmosfera, wszystko po to, aby Twoje dziecko nie bało się mówić!

Indywidualne podejście, dopasowane metody i tempo pracy podczas indywidualnych lekcji dla dzieci pozwolą osiągnąć sukces i sprawią, że uczeń polubi angielski, a język nie będzie mu sprawiał problemów. Podczas indywidualnych lekcji nie tylko przygotujemy Twoje dziecko do sprawdzianów czy egzaminów, ale przede wszystkim - nauczymy je praktycznego zastosowania języka. Dzięki nam Twoje dziecko nie będzie bało się mówić.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od SchoolOut

Indywidualne lekcje przygotowujące do egzaminów szkolnych

Ogłoszenie maxi

55 zł

Aktualizacja: 7 dni temu

Indywidualne lekcje angielskiego branżowego m.in....

Ogłoszenie maxi

55 zł

Aktualizacja: 7 dni temu

Marcin

794077... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 23 dni (do 22.04.2023)
  • Numer ogłoszenia: 65103541
  • Data wyróżnienia: 22.03.2023
  • Data wprowadzenia: 22.11.2022
  • Aktualizacja: 22.03.2023
Zadzwoń SMS