Kurs j. hiszpańskiego dla dzieci

powrót do listy
obserwuj
3
Zdjęcie 1 / 3
Język
Hiszpański
Dostępne poziomy
Nauczanie dzieci
Oferta
Szkoły językowej

Treść ogłoszenia

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursu języka hiszpańskiego dla dzieci!

U nas dzieci w wieku od 4 do 10 lat uczą się przy wykorzystaniu metody „Colorín Colorado”. Jest to nowoczesna, wspaniała metoda sprawiająca, że nauka j. hiszpańskiego już od najmłodszych lat staje się prawdziwą przygodą.
Podczas zajęć dzieci pytają, odpowiadają, powtarzają, śpiewają, tańczą i świetnie się bawią, a co najważniejsze, właśnie w ten sposób najwięcej się uczą! Jest to doskonała okazja żeby zapoznać dzieci z nowym językiem i rozbudzić w nich chęć nauki i zgłębiania hiszpańskiego świata od najmłodszych lat.
Do dyspozycji mamy: podręczniki, płyty, niezwykłe karty, które ubarwią każde zajęcia i ułatwią przekazanie materiału bez użycia j. polskiego oraz bardzo rozbudowaną platformę internetową „Rockalingua”, którą będziemy się wspierać podczas zajęć, ale co najważniejsze- dzieci będą mogły korzystać z materiałów samodzielnie w domu.
Największe zalety metody:
  1. Uczenie poprzez „zanurzenie”- dzieci uczą się języka w sposób naturalny, przyswajając materiał wszystkimi zmysłami, dzięki czemu nie mają później problemu z pokonywaniem bariery językowej.
  2. Na każdych zajęciach powtarzamy materiał nie tylko z ostatnich lekcji, ale czasem sprzed kilku miesięcy, tak aby dzieci cały czas miały kontakt z poznanym wcześniej słownictwem.
  3. Dzieci od pierwszych zajęć uczą się nie tyko odpowiadać, ale i zadawać pytania co jest kluczowym elementem konwersacji, a mimo to często ten aspekt zostaje pomijany.
  4. Metoda jest ciekawa- tematy zawarte w podręczniku są przydatne i interesujące dla dzieci, a nauka sprawia im przyjemność.
Zapraszamy do kontaktu: 
email:  i...@vival... Wyświetl e-mail
tel.  515817... Wyświetl numer

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 10 godzin temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 10 godzin temu
Ogłoszenie podstawowe
515817... Zadzwoń
i...@vival... Wyświetl e-mail
Viva la vida
Adres
Gdynia  Cisowa
Janowska 18 
Ważne jeszcze 42 dni (do 31.03.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
vivalavida.com.pl
  • Numer ogłoszenia: 63133874
  • Data wprowadzenia: 29 grudnia 2019
  • Aktualizacja: 17 lutego 2020
  • Wyświetleń: 41
  • Wyświetleń na liście: 10 725
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS