Nauka j. szwedzki stacjonarnie i online

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
100

Do negocjacji

Jestem
Osobą prywatną
Język
Szwedzki
Dostępne poziomy
Podstawowy,
Średniozaawansowany,
Zaawansowany,
Konwersacje,
Kursy techniczne,
Kursy biznesowe

Treść ogłoszenia

JĘZYK SZWEDZKI ONLINE!

Oferujemy lekcje języka szwedzkiego stacjonarnie w Gdansk oraz ONLINE na wszystkich poziomach zainteresowania, także nauka "od zera".  Szczegoly takze na stronie: www.svazz.pl, https://www.facebook.com/svazz.svenska

Lekcje indywidualne w cenie 100 PLN/60 min.
Organizujemy również kursy grupowe ONLINE (pakiet 10 lekcji w grupie - 500 zl). Rozne poziomy i terminy. Kameralne grupy.
Lekcje prowadzone przez absolwentki filologii szwedzkiej na UJ w Krakowie. 

Na zajęciach korzystamy z różnych materiałów, zarówno papierowych, jak i interaktywnych (m. in. do każdych zajęć dobieram ćwiczenia z Internetu). Na zajęciach dla początkujących dużą wagę przykładam do poprawnej wymowy, która na pierwszym etapie nauki jest zwykle największym wyzwaniem. Bardzo pilnuję, aby nie zrobić sobie trudnych do wykorzenienia potem błędnych nawyków wymowy :) Koncentrujemy się także na komunikacji  - zależy mi, aby moi kursanci jak najszybciej byli w stanie MÓWIĆ w j. szwedzkim i czerpać z tej umiejętności ogromną przyjemność :) Na późniejszym etapie nauki lekcje są zawsze urozmaicane wiadomościami ze szwedzkiej prasy, radia i telewizji, co umożliwia zapoznanie się ze szwedzką kulturą i stylem życia.

Zapraszam serdecznie do kontaktu:  [ukryte]  
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 63353833
  • Data wprowadzenia: 03.04.2020
  • Aktualizacja: 09.06.2022