Apartament 42m2

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 19
Cena

4 000

 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  Parter
 • Rok budowy
  2022 r.
Jestem
Osobą prywatną
Adres
Gdańsk Brzeźno
Gdańska 21S 
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Kaucja
5000
Umeblowane
Tak
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
40 m2
Dostępne od
15. 09. 2022

Treść ogłoszenia

Apartament jest położony na zamkniętym i strzeżonym osiedlu , składa się z pokoju z aneksem kuchennym oddzielnej sypialni i łazienki. Z głównego pokoju jest wyjście do 30m 2 ogródka. W cenie apartamentu jest miejsce postojowe w hali garażowej i dostęp do sali klubowej , która wyposażona jest w gry wideo, popularne planszówki i zabawki, z których mogą korzystać najmłodsi mieszkańcy. Dla dorosłych jest  wyposażona  strefa fitness z salą do uprawiania jogi, pilatesu i gimnastyki. To naturalne miejsce, w którym można zadbać zarówno o kondycję fizyczną jak i relaks po długim dniu. 
Oferta najmu jest ważna od 15.09.2022 do 31.05.2023r
Do ceny najmu trzeba doliczyć koszty czynszu i zużycia energii elektrycznej


Gdańska to inwestycja  położna w Brzeźnie – miejscu w o ponad stuletniej tradycji wypoczynku i komfortu mieszkania nad morzem, w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Gdańska.  Ten wakacyjny kurort z kąpieliskami, domem zdrojowym i molo, tak chętnie dziś odwiedzanym przez rzesze turystów rozwijał się już od XIX wieku.
Osiedle położone jest blisko morza i plaży, ale jednocześnie daleko od skupisk turystów. W sezonie to jeden z najcichszych brzezieńskich adresów.
Poza bliskością morza i plaży, o walorach lokalizacji dzielnicy decydują też pobliskie ścieżki rowerowe, parki: Haffnera i Regana oraz rozbudowana infrastruktura lokalna (szkoły, przedszkola, sklepy, placówki usługowe), tak ważna dla rodzin z dziećmi. Mogą przebywać blisko domu i siebie nawzajem, a czas oszczędzony na dojazdy i codzienne sprawunki poświęcają wspólnie spędzonym chwilom.
Atutem inwestycji jest również dobra komunikacja z centrum Gdańska, a także do Obwodnicy Południowej i autostrady A1. Liczne linie tramwajowe oraz autobusowe zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie osiedla. Stąd sprawny jest dojazd do Gdańska Zaspy, gdzie znajdują się większe sklepy i punkty usługowe, Gdańska Wrzeszcza – z bogatym zapleczem kulturalnym i rozrywkowym, czy Oliwy z centrami biznesu, edukacji i rekreacji.
Osiedle gwarantuje sprawny dojazd i dostęp do miejskich funkcji, a jednocześnie jest blisko parku, plaży oraz morza. Z punktu widzenia mieszkania w Trójmieście to lokalizacja idealna.
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65021962
 • Data wyróżnienia: 26.09.2022
 • Data wprowadzenia: 26.09.2022