Wróć do góry

Lokal usługowo / handlowy - biurowy w Pruszczu Gdańskim

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 10
Cena

3 400

 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  Parter
 • Rok budowy
  2015 r.
Jestem
Firmą
Adres
Pruszcz Gdański
Cyprysowa
Nr licencji pośrednika
18051
Rodzaj nieruchomości
Lokal usługowy
Umeblowane
Tak
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
80 m2
Typ ogrzewania
CO miejskie
Niezależne pokoje
Tak
Dostępne od
Zaraz
Dodatkowe informacje
 • Woda
 • Kanalizacja

Treść ogłoszenia

Lokal usytuowany w Pruszczu Gdańskim przy ul. Cyprysowej

Lokal handlowo-usługowy / biurowy z przeznaczeniem do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej typu: laboratorium medyczne, gabinet medyczny, biuro rachunkowe, instytucja finansowa, ubezpieczeniowa, biuro projektowe… itp. Lokal znajduje się na parterze w budynku dwu piętrowym (dwa niezależne wejścia).

Opisywany lokal ma metraż 80 m2 (3 pomieszczenie usługowe / biurowe, łazienka z toaletą, komunikacja, zaplecze socjalne). W zależności od potrzeb Najemcy wszystkie pomieszczenia mogą być niezależne, nie przejściowe. Istnieje jednak także możliwość przechodzenia między 3 pomieszczeniami dodatkowymi drzwiami, bez konieczności wychodzenia na korytarz.

Możliwość dostania się do lokalu z zewnątrz budynku dwoma niezależnymi wejściami. Stolarka okienna PCV. Przed budynkiem spora liczba bezpłatnych miejsc postojowych dla Najemcy i dla jego interesantów.

Niewielkie OPŁATY EKSPLOATACYJNE rzędu 300zł / 500zł – odpowiednio w sezonie poza grzewczym / sezonie grzewczym + energia.

Lokal doskonale skomunikowany z pozostałą częścią miasta jak i pobliską aglomeracją trójmiejską. Możliwość umieszczenia reklamy na drzwiach wejściowych i witrynach okiennych.

Zapraszam na prezentację - wolne od zaraz!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zlecenie objęte ubezpieczeniem i realizowane pod nadzorem pośrednika Dariusza Wiese o nr licencji zawodowej 18051. Bliższe informacje pod numerem telefonu [ukryte] .
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65183650
 • Data wprowadzenia: 25.01.2023