Szukaj

Powrót do listy

3 POKOJE z DUŻYM BALKONEM w Gdańsku-Osowej!

Nieruchomości - Oferty deweloperów
Przedstawiam Państwu atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie /60,74 m2/ z pięknym BALKONEM /14,20 m2/, w stanie deweloperskim położone na I PIĘTRZE, w czteropiętrowym, nowowystawianym budynku w Gdańsku Osowie przy ul. Junony.

Lokal składa się z:

- POKOJU z ANEKSEM KUCHENNYM /29,70 m2/z wyjściem na okazały BALKON /14,20 m2/ od strony zachodniej,
- SYPIALNI 1/ pow. 9,20 m2/
- SYPIALNI 2/ok. pow. 10,00 m2/
- ŁAZIENKI / pow.4,02 m2/,
- PRZEDPOKOJU /pow. 6,17 m2/.


Istnieje możliwość dokupienia komórki lokatorskiej /od 5.000 zł, cena zależna od powierzchni /i miejsca postojowego w hali garażowej /24.600 zł/.

Ekspozycja jednostronna, okna od zachodu.

Mieszkanie wyposażone w nowoczesne, dwuszybowe okna PCV oraz w drzwi antywłamaniowe.

W budynku znajduje się kotłownia z nowoczesnym piecem dwufunkcyjnym kondensacyjnym z odzyskiem ciepła, a w każdym w mieszkaniu zostanie zainstalowany system automatycznej termoregulacji oraz indywidualne liczniki zużycia ciepłej i zimnej wody umieszczone w szachtach technicznych.

Na terenie osiedla będzie urządzony i wyposażony plac zabaw dla dzieci oraz indywidualne i ogólnodostępne miejsca postojowe.


UWAGA: Zdjęcia mieszkania wewnątrz pochodzą z innych lokali z bliźniaczej inwestycji, ale obrazują w jakim standardzie będzie wykończone oferowane mieszkanie. Na niektórych zdjęcia brak elementów inst. grzewczej lub elektrycznej- niemniej mieszkania będą wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje, łącznie z przełącznikami, kontaktami i kaloryferami. Zdjęcia klatek schodowych i elewacji zewnętrznych budynku pochodzą z budynków już zrealizowanych na tym osiedlu.

Mieszkanie do oddania do 30.06. 2018 r. Płatność w transzach ustalanych indywidualnie.

Gdańska Osowa jest doskonale przystosowana do codziennego życia mieszkańców. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne: lasy, jeziora, ścieżki rowerowe, stadnina koni. Sąsiednia zabudowa mieszkaniowa o ludzkiej skali - niskie bloki, domy jednorodzinne, dużo ogródków, zieleni i piękny park z placem zabaw, stawem i mini siłownią. Park został nagrodzony w ubiegłym roku za najlepiej urządzoną przestrzeń publiczną miasta Gdańska.

Wszędzie blisko. Znajdują się tutaj: sklepy, usługi, piekarnie i cukiernie , gdzie zawsze można kupić świeże pieczywo, place zabaw, NFZ-towska przychodnia lekarska, przedszkola, szkoły - od zerówki po liceum, kościoły, centra handlowe: REAL, BRW, Castorama, SELGROS, centrum ogrodnicze, giełda kwiatowa RENK. Jest to bardzo ładnie położone osiedle, na którym świetnie się mieszka.

Bardzo dobry dojazd zarówno do Oliwy jak i do Gdańska autobusami: 169, 171, 179, 210 - najbliższy przystanek w odległości ok. 200m.

Obecnie Osowa zyskała dodatkową opcję transportu w postaci Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Do przystanku PKM dojazd autobusami ZKM i osiedlowym 269.

Dodatkowo szybki dojazd do Gdyni i Gdańska Obwodnicą Trójmiejską (ok. 15 minut) powoduje, że Osowa cieszy się niezmiennie od lat dużym powodzeniem.

Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji mieszkańców: wokół Trójmiejski Park Krajobrazowy, łąki, trasy rowerowe, szkółka jeździecka, dwa jeziora oraz kluby fitness, basen, siłownie, korty tenisowe, squash.

Zapraszam na prezentację!Współpracując z nami OTRZYMUJESZ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY na rynku ! Jeśli znajdziesz tę ofertę w niższej cenie niż w naszym ogłoszeniu, gwarantujemy jej dotrzymanie w przypadku prezentacji przez nasze biuro.
Wszyscy agenci w naszej firmie posiadają licencję zawodową. Należymy do stowarzyszeń zawodowych PFRN i SPPON.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

ZAINTERESOWANE OSOBY SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY.
----Forma-T Nieruchomości tel.: 519... Wyświetl numer ; 519... Wyświetl numer ---

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ NA NASZEJ STRONIE: http://www.forma-t.pl

Transakcja ubezpieczona od OC. Pośrednik odpowiedzialny za wykonanie umowy : licencja nr 21868.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Oferta firmy

Gdynia
Gdynia
51...... Wyświetl numer
inne ogłoszenia firmy w kategorii Nieruchomości: Oferty deweloperów (27) »

Zobacz oferty o podobnym metrażu i cenie