Szukaj

Powrót do listy

F10 - Gdańsk-Morena ul. Hausbrandta dz. nr 719/4

Nieruchomości - Oferty deweloperów
Ogłoszenie nieaktualne

Morenowy Sad jest inwestycją wychodzącą naprzeciw wymaganiom tych z Państwa, którzy cenią i poszukują  zielonego zakątka w centrum miasta. Kameralne osiedle wkomponowane w architekturę domków jednorodzinnych i bloków o niskiej zabudowie, sprawia poczucie oddalenia od wielkomiejskiego tłoku,  pozostając wciąż nie dalej niż  5km od Gdańska Głównego i  5 km od centrum Wrzeszcza. Jest to miejsce,  które z pewnością zasługuje na miano Państwa domu.
Osiedle Morenowy Sad to 3 kameralne i nowoczesne budynki zlokalizowane przy ulicy Hausbrandta w gdańskiej dzielnicy Morena.
Z doświadczeniem i dbałością o najmniejszy szczegół pragniemy przedstawić  Państwu 3 budynki  niskiej zabudowy 3 kondygnacje ( parter , dwie kondygnacje , poddasze). Na ostatnim poziomie znajdować się będą przestronne apartamenty ze wspaniałymi tarasami, Wybrane mieszkania na parterze będą dostępne z ogródkami,  co daje dodatkową możliwość wypoczynku wśród własnej zieleni.
Spełniając  Państwa oczekiwania o dostępie do zdrowego trybu życia na osiedlu znajdzie się sala fitness. Dbając o Państwa bezpieczeństwo osiedle będzie zamknięte i monitorowane. Oferujemy najwyższy standard wykończenia (stolarka drewniana hale garażowe ,windy do hali garażowej). Przynależne do mieszkań piwnice w budynkach 2 i 3, parking naziemny wraz z miejscami dla gości. Dopełnieniem inwestycji będzie wspaniała zieleń z drzewami owocowymi, która w zamyśle nawiązuje do sadu, z którego korzystać będą mieszkańcy. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na już istniejące na pobliskich terenach miejsca sportowo- rekreacyjne.
Budynki powstaną w równym czasie, co daje Państwu możliwość wyboru wymarzonego mieszkania bez przymusu oczekiwania na następny etap ukończenia inwestycji!
Morenowy Sad to nowoczesny, a zarazem sielski zakątek w zielonych płucach Moreny .