Dom 109 m2 na osiedlu ze strefami rekreacji (F.10)

Deweloper: Ekolan

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
5
Zdjęcie 1 / 5
Cena
835 000
 • Liczba pokoi
  4
 • Rok budowy
  2022 r.
Adres
Gdańsk Łostowice
Ateny 
Cena za m2
7 654,93
Rodzaj nieruchomości
Dom szeregowy
Termin wydania
Maj 2022
Powierzchnia
109,08 m2

Treść ogłoszenia

Lokalizacja
Dom znajduje się na osiedlu Balans w Gdańsku Południe, w pobliżu ulicy Świętokrzyskiej. Dojazd do osiedla prowadzi ulicą Ateny, od strony dzielnicy Kowale. W okolicy są trzy szkoły podstawowe (0,8 – 3 km), Centrum Handlowe Kowale (0,7 km), sklepy i punkty usługowe (0,3 – 0,7 km). Niedaleko od nowego osiedla przebiega także Obwodnica Trójmiasta, co ułatwia dojazd do każdej części Trójmiasta.

Dom
Segment o powierzchni 109 m2 to wygodna opcja dla rodziny. Na parterze zaplanowano wygodną część dzienną, złożoną z salonu oraz aneksu kuchennego z oknem. Do tego garderoba tuż przy drzwiach wejściowych oraz toaleta. Istnieje również możliwość wydzielenia na parterze dodatkowego pokoju np. na gabinet lub zamknięcia kuchni. Z części dziennej można wyjść do prywatnego ogródka.
Na piętrze znajduje się wygodna sypialnia typu „master bedroom”, czyli prywatna przestrzeń, obejmująca sypialnię, łazienkę i garderobę. Oprócz tego 2 dodatkowe sypialnie, funkcjonalna rodzinna łazienka oraz garderoba.
Segment posiada dwa prywatne miejsca postojowe w hali garażowej, z których przechodzi się bezpośrednio do domu. Dodatkowo na poziomie -1, za miejscami postojowymi znajduje się pomieszczenie pomocnicze o powierzchni 29 m2.

Osiedle
Balans to dobrze zorganizowane osiedle domków i niewielkich budynków wielorodzinnych, wypełnione zielenią i oferujące mieszkańcom dodatkową, integracyjną przestrzeń. Mieszkańcy będą korzystać z całorocznej sąsiedzkiej strefy rekreacji, składającej się z pomieszczeń dostosowanych do potrzeb różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych przewidziana jest sala zabaw. Kolejna sala to strefa dla młodzieży i dorosłych z piłkarzykami i strefą warsztatową. Znajdzie się tu również sala „balans” przewidziana do aktywności takich jak pilates, zajęcia korekcyjne czy taneczne. Zewnętrzny teren rekreacji to z kolei plac zabaw, ścieżki sensoryczne i strefa piknikowa.  Zadbano również, aby ruch samochodowy skierowany został do systemu podziemnych hal garażowych oraz na obrzeża osiedla.

Termin realizacji domu: maj 2022 r.
Zapraszmy do kontaktu!
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 64280757
 • Data wyróżnienia: 8 lipca 2021
 • Data wprowadzenia: 19 maja 2021
 • Aktualizacja: 20 maja 2021
 • Wyświetleń: 1 808
 • Wyświetleń na liście: 50 716