Jupiter - piękne mieszkanie 3-pokojowe - 62,45 m2 - sprawdź!

Deweloper: Pomorskie Domy

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 17
Cena
535 000
 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  1 piętro
 • Rok budowy
  2021 r.
Adres
Gdańsk Osowa
Galaktyczna 20 
Cena za m2
8 566,85
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
62,45 m2

Treść ogłoszenia

JUPITER - WYJĄTKOWE MIESZKANIE 3-POKOJOWE W GDAŃSKU OSOWEJ - WKRÓTCE GOTOWE DO ODBIORU!

Mieszkanie nr 13
Powierzchnia: 62,45 m2
Lokalizacja: Gdańsk Osowa, ul. Galaktyczna 20
Liczba pokoi: 3
Kondygnacja: I piętro
Dodatkowo: balkon
Gotowe: I kwartał 2022

Opis mieszkania:
Duży pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,66 m2) to idealne miejsce na wypoczynek dla całej twojej rodziny. Mieszkanie wyposażono także w dwie bardzo wygodne sypialnie (10,36 m2 i 12,62 m2) oraz ustawną łazienkę (4,70 m2). Komunikację między pomieszczeniami zapewnia praktyczny korytarz (13,01 m2). Do mieszkania przypisany jest dodatkowo ładny słoneczny balkon (4,65 m2). W budynku powstaną praktyczne komórki lokatorskie, a na grodzonym terenie przed budynkiem przygotowane zostaną miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców.

O inwestycji:
Jupiter
to nowa inwestycja mieszkaniowa, którą przygotowujemy dla Państwa w Gdańsku Osowej, przy ulicy Galaktycznej 20. W tym nowoczesnym, 4-kondygnacyjnym budynku powstaną 44 wygodne lokale o różnorodnych powierzchniach i układach (od 38 m2 do 66 m2). Znaleźć tu można ustawne mieszkania 2-pokojoweprzestronne lokale 3-pokojowe, a także kilka wyjątkowych mieszkań o charakterze apartamentów.
Jupiter łamie wszelkie schematy - na uwagę zasługuje z pewnością oryginalna, nieszablonowa bryła budynku, której urodę podkreślimy wyrazistym kolorem (biel/szarość/grafit). Ale uroda to nie wszystko, bo przecież najważniejsza jest wygoda mieszkańców. I o tę także zadbamy, instalując w Jupiterze praktyczną windę oraz komórki lokatorskie. A dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu - rowerownia. Teren wokół budynku zostanie odpowiednio zagospodarowany - znajdą się na nim m.in. miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców Jupitera.
Wzorem poprzednich inwestycji, do mieszkań parterowych przypisane będą zielone ogrody, a do mieszkań na najwyższej kondygnacji wyjątkowe widokowe tarasy! Dodatkową zaletą mieszkań w budynku przy Galaktycznej będą też widne łazienki w tych lokalach (okna).

Jupiter to doskonale zlokalizowana inwestycja - powstaje w samym środku Gdańska Osowej, przy ulicy Galaktycznej 20. To miejsce dzieli zaledwie parę kroków od ulicy Wodnika, będącej centralną ulicą tej dzielnicy. Tak dobre położenie to gwarancja sprawnej komunikacji i szybkiego dostępu do wszystkich ważnych punktów infrastruktury miejskiej. Z ulicy Galaktycznej bardzo szybko dotrzeć można m.in. do marketu Lidl, centrum handlowego oraz szkoły podstawowej. Jednocześnie, położenie budynku w trzeciej linii zabudowy gwarantuje spokój i ciszę wszystkich mieszkańców Jupitera.

Osowa wciąż stawia na rozwój - powstają tu kolejne ulice, rozbudowywane i remontowane są dotychczasowe ciągi komunikacyjne (m.in. ważna dla dzielnicy ulica Koziorożca, wyremontowana w 2020 roku). W Osowej szybko rozwija się transport (przystanki autobusowe, dworzec kolejowy PKM) oraz elementy infrastruktury miejskiej (sklepy, centra handlowe, szkoły publiczne i prywatne). Ta dzielnica to także wyjątkowe miejsce dla osób aktywnych - dla mieszkańców dostępna jest m.in. hala do gry w tenisa ziemnego oraz squasha, kluby fitness, siłownie oraz młodzieżowy skate-park. Warto też wspomnieć o dwóch pięknych jeziorach położonych w granicach Osowej oraz Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, z którym graniczy Osowa.

Jupiter będzie gotowy do zamieszkania w I kwartale 2022 roku.
 
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 64663963
 • Data wyróżnienia: 25.01.2022
 • Data wprowadzenia: 14.01.2022
 • Aktualizacja: 14.01.2022