Leszczynowy Park - mieszkanie 3.C.8 - Gotowe mieszkanie z rabatem 20 000 zł!

Deweloper: Domesta
Ogłoszenie maxi
Gdańsk Jasień
Leszczynowa
3 2022 71.23 m2 565 000 zł
obserwuj
Skontaktuj się
Zdjęcie 1 / 18
Nowa cena 585 000 zł

565 000

 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2022 r.
Adres
Gdańsk Jasień
Leszczynowa
Cena za m2

7 932

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Listopad 2022
Nr oferty
215
Liczba pięter w budynku
5
Powierzchnia
71,23 m2
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Garaż
 • Winda
 • Piwnica
 • Internet
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Treść ogłoszenia

Leszczynowy Park to wyjątkowe osiedle zlokalizowane w dzielnicy Jasień, w Gdańsku. Inwestycja składa się z sześciu budynków oraz ponad 16 000 m2 zieleni. W jej skład wchodzą 252 ustawne mieszkania wraz z przestronnymi balkonami lub prywatnymi ogródkami. Budynki posiadają 4 oraz 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Lokalizacja inwestycji

Położenie osiedla w dzielnicy Gdańsk Jasień gwarantuje ciszę i spokój wraz z doskonałym dostępem do centrum miasta. Niesłabnąca popularność dzielnicy, uczyniła ją jedną z najczęściej wybieranych lokalizacji do zamieszkania. Niewątpliwym atutem jest niewielka odległość (5 km) od centrum miasta oraz od trójmiejskiej obwodnicy. Doskonale rozwinięta infrastruktura usługowa pozwala na załatwienie wielu spraw życia codziennego w najbliższym sąsiedztwie. Obecna sieć połączeń transportowych gwarantuje łatwą komunikację z całym Trójmiastem. Okoliczny Park przy Orlim Gnieździe jest świetnym uzupełnieniem osiedlowego kompleksu parkowego o tor rolkowy oraz ścieżkę dla biegaczy. Dodatkowo, w bliskim sąsiedztwie osiedla planowana jest rozbudowa zagospodarowania wokół Zielonego Stawu. Miejsce ma zostać wzbogacone o park, plac zabaw oraz strefy spotkań sąsiedzkich.

Komunikacja

Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, który m.in. łączy inwestycję z przystankiem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (PKM Jasień), skąd odjeżdżają pociągi w stronę Portu Lotniczego, Gdańska Wrzeszcza oraz Gdyni. Całość pobliskiej infrastruktury komunikacji miejskiej zapewnia wygodne połączenie z całym Obszarem Metropolitalnym. Do Obwodnicy Trójmiasta można dostać się już w 4 minuty, natomiast Śródmieście oddalone jest o 12 minut jazdy autem. W niedalekiej przyszłości planowana jest również rozbudowa trasy (Nowa Warszawska) wraz z linią tramwajową, ścieżką rowerową oraz ciągiem pieszym.

Edukacja

W najbliższej okolicy Leszczynowego Parku znajdują się 3 placówki edukacyjne na szczeblu szkolnym – Szkoła Podstawowa nr 6, 12, 85 oraz wiele punktów przedszkolnych. Dodatkowo, w najbliższej przyszłości planowana jest realizacja żłobka oraz przedszkola w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla.

Sklepy i usługi

Okoliczna infrastruktura usługowa jest znakomicie rozwinięta. W sąsiedztwie znajduje się wiele sklepów, restauracji oraz kawiarni. Zapewniona jest też bliskość obiektów medycznych – centrum rehabilitacji oraz przychodnia znajdują się w niedalekiej odległości od inwestycji. Dzięki swobodnemu dostępowi do Śródmieścia ułatwiony jest również dostęp do miejsc kultury – teatrów, kin, bibliotek czy klubów.

Sport

Zewnętrzna siłownia oraz ścieżka zdrowia zlokalizowane na terenie inwestycji stwarzają idealne warunki do uprawiania sportu na łonie natury. Dodatkowo, pobliski Park przy Orlim Gnieździe to znakomite miejsce dla miłośników sportów biegowych oraz jazdy na rolkach. W bliskim sąsiedztwie zlokalizowany jest również klub fitness oraz tradycyjna siłownia.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od Domesta

Leszczynowy Park - mieszkanie 3.B.3 - Gotowe mieszkanie z...

Ogłoszenie maxi

565 000 zł

Aktualizacja: 41 minut temu

Leszczynowy Park - mieszkanie 4.B.16 - Nowość! Nowa pula...

Ogłoszenie podstawowe

562 300 zł

Aktualizacja: 41 minut temu

Leszczynowy Park - mieszkanie 3.A.5 - Gotowe mieszkanie z...

Ogłoszenie maxi

557 000 zł

Aktualizacja: 41 minut temu
Leszczynowy Park - mieszkanie 3.C.8 - Gotowe mieszkanie z rabatem 20 000 zł!

Oferta, którą oglądasz

Leszczynowy Park - mieszkanie 3.C.8 - Gotowe mieszkanie z rabatem 20 000 zł!

Zapytaj o ofertę

Dział Sprzedaży Domesta Sp. z o.o.

586704... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Jasień
Leszczynowa
Zobacz dane kontaktowe
Ważne jeszcze 364 dni (do 20.03.2024)
 • Numer ogłoszenia: 64700656
 • Data wyróżnienia: 17.03.2023
 • Data wprowadzenia: 07.02.2022
 • Aktualizacja: 21.03.2023
Zadzwoń E-mail